Partnerzy

DLA BRACI MNIEJSZYCH – STOWARZYSZENIE HUMANITARNO – EKOLOGICZNE

Ich Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, społeczną, charytatywną, prowadzącą działalność non-profit w zakresie ochrony życia zwierząt domowych, bezdomnych, wolno-żyjących, głównie psów i kotów.

ZOBACZ

LEAN STUDYING – efektywne studia i dobry start w karierze zawodowej

Portal rozwoju osobistego, edukacji i kariery. Został stworzony z myślą o ludziach, którzy naprawdę chcą osiągnąć sukces. Uczy tego, czego nigdy nie nauczysz się 
w szkole, a co jest niezbędne by odnieść sukces w dorosłym życiu – budowania relacji, wysokiej produktywności, zarządzania pieniędzmi, zarządzania czasem, planowania ścieżki kariery itp.

ZOBACZ

EUFORJA NORDIC WALKING

Euforja to firma dbająca o Twoją aktywność fizyczną w bezpieczny sposób.Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie dyscyplin, które wpisują się w ruch SLOW czyli dbałość i szacunek do własnego Ciała.

ZOBACZ

MOC KOBIET

Moc Kobiet to społeczność przedsiębiorczych – głównie kobiet, które albo dopiero szykują się do zmian, bo chcą osiągnąć niezależność lub już ją osiągnęły i mogą uczyć inne kobiety, jak dojść do obranego celu. Dla tych, które potrzebują wsparcia i dla tych, które szukają współpracy w biznesie.

ZOBACZ

STUDIO URODY FANTAZJA

Studio Urody Fantazja w Bielsku- Białej to miejsce gdzie możesz zadbać o każdy detal Twojego ciała. Właścicielką salonu jest Edyta Folek- kosmetyczka ze specjalizacją w dziedzinie wizażu, promotorka zdrowia. Z wielką pasją i oddaniem od 2009 roku prowadzi swój dynamicznie rozwijający się gabinet kosmetyczny.

ZOBACZ

APERTA TAPAS BAR

Aperta Tapas Bar kusi i przyciąga największych smakoszy nie tylko ciast i kaw, ale także win i ciepłych dań. Dla tych którzy kochają Hiszpanię, przygotowaliśmy wiele atrakcji. Przenieś się w śródziemnomorski, hiszpański klimat, poczuj energię i smak tego miejsca.

ZOBACZ

IRIS MEDIA

Zmieniamy światło w co zechcesz…IRIS Media to bielska firma zajmująca się bardzo rozległą produkcją filmową na terenie całej Polski i poza jej granicami. Tworzenie filmów to nasza pasja, którą niezmiennie staramy się realizować od 2011 roku.

ZOBACZ

ITEO WEB AND MOBILE APPLICATIONS

Founded in 2011, we are currently a team of over 40 highly driven and motivated computer geeks that are ready to join their creative forces and work for the success of your digital product.

ZOBACZ