Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO BIELSKO-BIAŁA - STACJONARNY I ONLINE

Angielski to obecnie drugi język, zaraz po tym ojczystym, którym warto się swobodnie posługiwać. Różne środowiska pracy, międzynarodowy charakter szkolnictwa, dostęp do internetu coraz częściej wymagają od nas, by język angielski był nam dobrze znany. Nauka języka angielskiego wpisana została na stałe w krajobraz nauczania. W międzynarodowych środowiskach wymagana jest znajomość języka z biznesowym zacięciem. Dlatego równie często pracodawcy organizują dla swoich pracowników kursy, które pozwalają poznać bliżej język angielski. Prowadzimy także zajęcia, w których uczestniczy native speaker.Bielsko Biała jest siedzibą naszej placówki i tu organizujemy lekcje, ale nie ograniczamy się do zajęć stacjonarnych, prowadzimy również kursy angielskiego online. Nasza szkoła językowa gotowa jest do prowadzenia nauki na każdym poziomie. Poznaj naszą ofertę: angielski dla dorosłych, angielski dla firm, angielski dla dzieci, Wybierz zajęcia dzięki którym umiejętności językowe będą stały na wysokim poziomie.


Ikona kursu językowego STANDARD FOR YOU

Direct Method poziom A1 - A2.2
grupowy w Bielsku Białej

szczegóły
Ikona kursu językowego KONWERSACJE FOR YOU

General English poziom B1 - C2
grupowy Bielsku Białej

szczegóły
Ikona kursu językowego EGZAMINY FOR YOU

EGZAMINY FOR YOU
grupowy W Bielsku- Białej

szczegóły
Ikona kursu językowego FOR YOU DLA MATURZYSTÓW

FOR YOU DLA MATURZYSTÓW
w Bielsku Białej

szczegóły

Ikona kursu językowego BIZNES FOR YOU

BIZNES FOR YOU
w Bielsku Białej

szczegóły
Ikona kursu językowego FOR YOU DLA FIRM

FOR YOU DLA FIRM
w Bielsku Białej

szczegóły
Ikona Kurs WEEKENDOWY ANGIELSKI FOR YOU

Kurs WEEKENDOWY
ANGIELSKI FOR YOU

szczegóły
Ikona kursu językowego FOR YOU VIP

FOR YOU VIP
zajęcia indywidualne z języka angielskiego

szczegóły

Ikona kursu językowego FOR YOU DLA OŚMIOKLASISTY

FOR YOU DLA
OŚMIOKLASISTY

w Bielsku Białej

szczegóły
Ikona DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

szczegóły

Nauka języka angielskiego stacjonarnie w Bielsku lub przez internet

Kursy językowe mogą odbywać się na wiele sposobów. W dobie zaawansowanych technologii z powodzeniem możesz efektywnie uczyć się języka także online. Kurs angielskiego może być więc realizowany za pośrednictwem laptopa, tabletu czy telefonu, tak samo skutecznie jak nauki prowadzone stacjonarnie. Dla osób, które chcą szlifować angielski jest to niezwykle komfortowa propozycja, dzięki której nie muszą rezygnować z nauki i w dalszym ciągu mają możliwość podnosić swoje umiejętności językowe. W zależności od tego, jakie mamy możliwości możesz skorzystać z naszej oferty i wybrać zajęcia prowadzone stacjonarnie lub online. Zajęcia prowadzi lektor lub native speaker.

Kursy językowe w weekend lub w tygodniu - wygodnie i elastycznie

Nie zawsze mamy czas na to, by w tygodniu móc jeszcze udać się na kurs angielskiego. Bielsko Biała jest siedzibą naszej szkoły i serdecznie do niej zapraszamy, jeśli jednak mieszkasz w innych regionach kraju lub brakuje Ci czasu na zajęcia stacjonarne, przygotowaliśmy alternatywne rozwiązanie. Kursy online to dostęp do specjalnie zaprojektowanej aplikacji, która wspiera uczniów w nauce. Pomaga efektywnie powtarzać i utrwalać język oraz eliminować błędy. Dostęp do platformy internetowej umożliwia naukę w każdym miejscu na ziemi, co pozwala oszczędzać czas. Naszym kursantom udostępniamy nowoczesne technologie oraz aplikacje. Dysponujemy również technologią VR (virtual reality), która mimo odległości pomiędzy lektorami a uczniami sprawia, że zajęcia są wyjątkowo angażujące.

Dla biznesu i dla firm - nauka angielskiego w różnych środowiskach pracy

Swoboda w komunikacji prowadzonej w języku angielskim wynika przeważnie z przełamania językowych barier. Jest to szczególnie istotne w biznesowych relacjach, które wymagają od nas pewności siebie i poczucia komfortu w posługiwaniu się językiem obcym. Właśnie dlatego nasze zajęcia w głównej mierze opierają się na konwersacji. Z zajęć, które prowadzone są w naszej szkole wyniesiesz umiejętność swobodnego porozumiewania się, co jest wynikiem rozmów w tym języku. Kurs przygotowaliśmy tak, by język angielski stał się czymś naturalnym i nie wywoływał obaw przed jego użyciem. Jest to niezwykle ważne dla osób, które np. prowadzą międzynarodowe firmy, a także dla pracowników firm, których zadaniem jest reprezentowanie przedsiębiorstwa np. na targach lub podczas misji handlowych.

Przygotuj dzieci do egzaminów - kurs języka angielskiego dla maturzystów i ośmioklasistów

Egzaminom finalizującym pewien etap nauki często towarzyszą wielkie emocje. Egzaminy są z natury mniej lub bardziej stresujące. By uczniowie mieli szansę podejścia do egzaminów w jak najbardziej komfortowych warunkach warto ich do tego odpowiednio przygotować. Tym bardziej, że angielski w szkole nie zawsze jest na poziomie edukacji danego ucznia. Język angielski może być więc realizowany w ramach zajęć dodatkowych. W For You możesz wybierać zarówno spośród zajęć dla ośmioklasistów, jak i dla maturzystów. Prowadzimy zajęcia stacjonarne w siedzibie naszej szkoły mieszczącej się w mieście Bielsko Biała, a także wygodnie za pośrednictwem laptopa, tabletu lub telefonu poprzez naszą platformę internetową.

For You - Przyjazne kursy języka angielskiego

Szkoła For You została założona przez lektorów pasjonatów, których głównym celem jest prowadzenie kursów przełamujących bariery językowe. Zależy nam na tym, by to co robimy było postrzegane jak konstruktywna i pomagająca w życiu nauka. Angielski, którego uczymy w naszej szkole, której siedzibą jest Bielsko Biała ma stać się językiem, z którego będziemy mogli zawsze swobodnie skorzystać i płynnie porozmawiać. W zależności od oczekiwań uczymy języka biznesowego, przeznaczonego dla maturzystów lub ośmioklasistów, czy też tego, z którego korzysta się na co dzień. Dla wygody naszych uczniów zajęcia prowadzimy stacjonarnie oraz online, wykorzystując najnowsze technologie i udostępniając specjalną aplikację oraz platformę internetową.

Zapraszamy do kontaktu ze szkołą językową For You. Chętnie omówimy Twoje potrzeby i dobierzemy kurs, który będzie odpowiedzią na stawiane oczekiwania względem języka obcego i jego posługiwania się.