Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

PICARO - Kurs języka angielskiego dla dzieci 8-13 lat

Angielski dla dzieci!Kurs języka angielskiego dla dzieci 8 - 13 lat. Super kursy językowe! Efektywna nauka języka dla dzieci i młodzieży w małych grupach.

Czym jest Picaro - kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-13 lat?

Picaro to nauka angielskiego, innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim.

 • Treści zgodne z Cambridge English Young Learners: kurs spełnia najwyższe standardy akademickie i przygotowuje dzieci do testów w języku angielskim.
 • Ekscytujące gry online z językiem angielskim i z zabawnymi postaciami z Fox International Baby TV motywują i inspirują młodych uczniów do nauki języka angielskiego.

PICARO to innowacyjny kurs łączący zajęcia stacjonarne języków obcych z nauką online, dający mnóstwo radości i zabawy dzieciom na całym świecie oraz niezapomniane pozytywne wrażenia!

Grupy organizowane są według grup wiekowych na odpowiednich poziomach zaawansowania!

 

Dlaczego kurs języka angielskiego dla dzieci 8-13 lat PICARO jest tak niezwykle skuteczny?

 • mierzalny efekt: kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge Starters, Movers, Flyers. Po ukończeniu kursu Twoje dziecko może być dumnym posiadaczem międzynarodowego certyfikatu Cambridge uznawanego na całym świecie, dzięki czemu w sposób namacalny dowiadujesz się o postępach dziecka.
 • dający mnóstwo radości: do efektywnej nauki konieczna jest radość dziecka. Nauka przez zabawę – zabawni bohaterowie, gry, dynamika zajęć, dużo ruchu i muzyki.
 •  nastawiony na komunikację: jedną z testowanych na egzaminach Cambridge sprawności jest mówienie. Dlatego naszym nadrzędnym celem jest mówienie.
 •  angażujący dziecko: Twoja pociecha już od pierwszych zajęć zaangażowana będzie w przygody bohaterów kursu, którzy podróżują po niezwykłej galaktyce, odwiedzając planety, których sceneria porusza wyobraźnię.
 •  uczący samodzielności: każdy kursant otrzymuje konto do platformy z grami, utrwalającymi materiał poznany na zajęciach, co przyczynia się znacznie do podniesienia kompetencji językowych. 
 •  nowoczesny: z każdego miejsca na ziemi dziecko może utrwalać materiał poznany na zajęciach, podczas gdy lektor od razu widzi na swoim koncie jego postępy. 

Komponenty Picaro - zobacz z czego składa się kurs dla dzieci!

 
PODRĘCZNIKI

Książka ucznia zawiera wiele aktywności i zadań w stylu Cambridge English : Young Learners Exams. Każdemu z nich towarzyszą gry on-line dostępne do pobrania lub gry na żywo na komputerze lub tablecie. Podręczniki i gry on-line odzwierciedlają się nawzajem, aby zapewnić bezproblemową i najskuteczniejszą naukę języka angielskiego.

GRY ON-LINE

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w grach on-line Picaro, jest imponująca animacja, energetyzujący dźwięk i wciągająca grafika. Uczniowie uczą się języka angielskiego, nie zauważając nawet, że się uczą. Gry odwzorowują tematykę egzaminów Cambridge YLE zapoznając dzieci z kluczowym słownictwem, które powinny znać na danym poziomie.

Każda z gier Picaro jest punktowana od jednej do trzech gwizdek, co daje dziecku informację zwrotną o jego postępach. Grywalizacja motywuje uczniów do ćwiczeń aż osiągną najlepsze wyniki.

ZESZYTY ĆWICZEŃ

Zeszyty ćwiczeń są idealne jako praca domowa i jako utrwalanie materiału w klasie. Każdy zeszyt ćwiczeń zawiera szeroką gamę różnorodnych ćwiczeń utrwalających materiał i obejmuje wszystkie obszary językowe z równoległego podręcznika.

OPOWIEŚCI

Picaro storybooks to zabawne i angażujące materiały do czytania zaprezentowane w atrakcyjnej formie bajek komiksów. Rozwijają u dzieci umiejętność czytania, włączając pewność siebie, zrozumienie materiału, słownictwo oraz pisany i mówiony język angielski.

GRUPY TWORZONE SĄ W PODZIALE NA WIEK, CZĘSTO W PODZIALE NA KLASY :

Nasza szkoła językowa w Bielsku Białej zaprasza na angielski dla dzieci!

Zastanawiasz się nad jakością zajęć? Poznaj opinie o nas!

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?