Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Bielsku BiałejKurs języka angielskiego dla młodzieży

Kursy języka angielskiego dla młodzieży zostały oparte na podręcznikach wydawnictwa Pearson Gold Experience, w taki sposób aby nauka języka angielskiego była przyjemna i pełna konwersacji w języku obcym!

Materiały do tego kursu zostały tak dobrane, by nastolatkowie czuli, że są to tematy, które ich interesują, a ich znajomość języka angielskiego poszerzała się z każdym spotkaniem! Nasza szkoła językowa równa się efektywne zajęcia pełne humoru!

Ponadto do każdego rozdziału dołączony jest autentyczny materiał filmowy w języku angielskim, najróżniejsze zadania egzaminacyjne, które można rozwiązywać na papierze, ale też cyfrowo. Nasz kurs angielskiego dla młodzieży prowadzimy zarówno z polskim lektorem jaki i z native speakerem. Kursy u nas to kursy prowadzone zarówno do egzaminu (na których będziesz uczyć się struktur gramatycznych jaki i do wyjazdu za granicę! Stawiamy na konwersację.

Wyjątkową cechą naszego kursu są prezentacje gramatyczne, które posiadają funkcję edytowania treści, które są bardzo wartościowym elementem w procesie nauczania języka angielskiego. Indywidualne podejście naszych native speakerów oraz polskich lektorów sprawiają, że zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.

Angielski dla młodzieży

Nasz kurs - angielski dla licealistów/młodzoeży - wyróżnia się spośród innych niezwykłą obudową multimedialną oraz tym, że uczy przede wszystkim umiejętności komunikacyjnych. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy interaktywne ćwiczenia Online Practice oraz aplikację mobilną dzięki której uczniowie z miłą chęcią będą chcieli utrwalać wiedzę zdobytą na lekcjach. Zajęcia prowadzimy w kameralnych max 8 osobowych grupach. Uczniowie, którzy zapiszą się na nasz kurs, otrzymują podręcznik, a wraz z nim kod do aplikacji, dzięki której będą mogli utrwalać nowe dawki słownictwa niezbędne do komunikacji.  Dodatkowo z podręcznikiem w wersji Online Practice zostanie udostępniony kod do Pearson English Portal, gdzie uczniowie będą mogli znaleźć takie rzeczy jak:

- pliki audio do książki i zeszytu ćwiczeń,

- prawdziwe nagrania wideo z sekcji Switch on, filmy gramatyczne typu Vox pops, nagrania części ustnej z egzaminów Cambridge oraz ich transkrypcje,

- interaktywne ćwiczenia, które nauczyciel wskaże jako zadania domowe (dot. wersji

podręcznika z dostępem do interaktywnej formy ćwiczeń Online practice).

Poznaj opinie o nas - szkoła języków obcych For You w Bielsku Białej

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?