Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs Języka Angielskiego FOR YOU DLA ÓSMOKLASISTY w Bielsku Białej i w Czechowicach DziedzicachNasz kurs angielskiego Egzamin Ósmoklasisty to:

 • Realizacja materiału przygotowanego przez centralną komisję egzaminacyjną niezbędnego, aby zdobyć wiedzę do egzaminu ósmoklasisty.

 • Nauka pisania testów pod presją czasu.

 • Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia.

 • Przygotowanie do części ustnej i pisemnej egzaminu zarówno pod względem słownictwa jak i gramatyki.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego - czego Cię nauczymy?

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego odbywający się na koniec szkoły podstawowej trwa 90 minut i składa się z różnorodnych zadań egzaminacyjnych. Na egzaminie ósmoklasisty z angielskiego sprawdzane jest rozumienie tekstów pisanych, słuchanie, znajomość środków językowych oraz formułowanie własnych wypowiedzi na zadany temat. Na kursie przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty w ForYou nasi lektorzy skutecznie przygotują Twoje dziecko do egzaminu. Dzięki dobrej znajomości angielskiego, ósmoklasista bez problemu poradzi sobie na dalszej edukacyjnej drodze w liceum, gdzie język angielski zarówno pisany jak i mówiony jest bardzo ważny!

Dlaczego nasza szkoła języków obcych?

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga
 • Wiesława
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława
 • Marta
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta

Możesz uczyć się z nami online! Na czym polegają takie zajęcia?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

CHCĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O WASZEJ SZKOLE

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?