Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Krótka piłka zajęcia indywidualne z języka angielskiegoKrótka piłka to pakiet do 6 godzin indywidualnych, który powstał z myślą o tych, którzy potrzebują m.in. przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu, czy testu, lub też potrzebują czasu aby się do nas przekonać.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest opłacenie ceny iloczynu za zajęcia z góry po uprzednio wystawionej przez nas fakturze oraz podpisanie umowy.

Godziny te muszą być wykorzystane w jednym miesiącu.

Możesz uczyć się z nami online! Zapytaj nas o szczegóły!

CHCĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O WASZEJ SZKOLE

kurs-angielskiego5

Co zyskasz ucząc się języka angielskiego w For You?

- dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów (Tylko w wybranych kursach).

- dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas (Tylko w wybranych kursach).

- używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

- naszym kursom towarzyszą miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

-małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

-bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

-Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

-W poziomach od B1 wzwyż zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

-dowolna częstotliwość zajęć: 2x1,5h lub 1x1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga
 • Wiesława
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława
 • Marta
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?