Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs Języka Angielskiego Teddy Eddie dla dzieci.

Każdy nasz kursant TEDDY EDDIE otrzymuje kod dostępu do Placu Zabaw, gdzie znajduje się ponad 120 gier i zabaw z misiem powiązanych z lekcjami.

 

Grupa dzieci podczas nauki języka angielskiego

TEDDY EDDIE

W grupie wiekowej 2-7 lat najlepsze efekty w przyswajaniu języka obcego przynosi nauka poprzez zabawę. Głównym założeniem licencjonowanej metody nauczania języka angielskiego Teddy Eddie jest właśnie łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym nie mogą być nudne, dlatego należy do nich wprowadzić to, co kilkulatek lubi najbardziej, a zatem zabawy ruchowe, wpadające w ucho piosenki, gry, angażujące historyjki i słuchowiska, a także różnego rodzaju karty obrazkowe. Zajęcia dla dzieci od 2 do 7 lat pełne są prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka. Takie podejście do nauki języka angielskiego przynosi najlepsze efekty, o czym przekonane były autorki metody Teddy Eddie - opracowały ją, czerpiąc inspirację z obserwacji własnych dzieci.

Zalety nauki języka angielskiego metodą Teddy Eddie

Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach nauki języka angielskiegoMózg małego dziecka jest bardzo chłonny, dlatego im wcześniej maluch rozpocznie naukę języka obcego, tym większe szanse na swobodną komunikację. Dzięki metodzie Teddy Eddie nauka angielskiego może rozpocząć się już w wieku 2 lat, a dziecko ma szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyło się języka ojczystego. Nie chodzi zatem o naukę pojedynczych słówek. Na kursach prowadzonych metodą Teddy Eddie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami. Na zajęciach język angielski stanowi podstawowy środek komunikowania się, dotyczy to również poleceń i instrukcji.

Dziecko, które uczęszcza na kurs języka angielskiego, ma nie tylko nauczyć się obcej mowy, ale przede wszystkim tę naukę polubić. Jeśli maluch chętnie przychodzi na zajęcia i pewnie czuje się w środowisku innych dzieci, rozwijanie kompetencji językowych postępuje sprawniej. Dlatego też kursy prowadzone metodą Teddy Eddie są pełne humoru i niespodzianek. Celem metody jest zadowolenie dziecka, w czym zdecydowanie pomaga uwielbiany przez dzieci motyw przewodni – Miś Eddie. Miś ten pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, a następnie wraz z dziećmi przeżywa kolejne przygody w bajkowym świecie języka angielskiego. Zajęcia trafiają w gusta dzieci również dlatego, że ich tematyka jest bliska maluchom. Nie brakuje różnorodnych gier i zabaw, które zaskakują, uczą i nie pozwalają na nudę.

Dzięki metodzie Teddy Eddie możliwe jest przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów.

Dzieje się tak m.in. dlatego, że wprowadzane na zajęciach struktury utrwalane są dzięki atrakcyjnym rymowankom i piosenkom, stworzonym specjalnie dla Teddy Eddie.

Rodzice, którzy poślą swoje pociechy na kurs języka angielskiego metodą Teddy Eddie, mogą liczyć na stały kontakt z lektorem. Mogą brać udział w lekcjach otwartych, a po każdych zajęciach uzyskać informacje na temat przerabianego materiału. Co tydzień do rodziców trafiają wiadomości e-mail z podsumowaniem omawianych na zajęciach elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu, z kolei co semestr wysyłane są pisemne raporty o postępach dziecka.

Pisząc o zaletach tej metody, nie sposób nie wspomnieć o elementach wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego. Każdy uczeń otrzymuje kolorową teczkę, a w niej podręcznik, dostęp  do Placu Zabaw (platformy z grami edukacyjnymi), mini książeczkę z sekretnymi słowami. Pomoce otrzymuje także rodzic - szczegółowy poradnik z informacjami o przerabianym materiale oraz pomysłami na zabawy językowe z dzieckiem w domu.

Angielski dla dzieci metodą Teddy Eddie

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie na tle innych metod nauczania języka angielskiego dla dzieci?Nauka angielskiego poprzez zabawę

- Kursy prowadzą wyselekcjonowani lektorzy, którzy posiadają predyspozycje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Każdy lektor przechodzi cykl szkoleń, aby Twoje dziecko było w jak najlepszych rękach! .

- Teddy Eddie to doskonałe połączenie edukacji i zabawy. Ciekawy program kursu sprawia, że dzieci bardzo lubią te zajęcia. Humor i ciekawe postaci z opowiadań najlepiej przemawiają do grupy wiekowej 2-7 lat.

- Każde dziecko otrzymuje bogaty Pakiet Edukacyjny, który pozwala na kontynuowanie nauki w domu. Rodzic może włączyć dziecku nagrania lub grę edukacyjną, co pozwoli na utrwalenie słownictwa.

- Teddy Eddie to kurs elastyczny, jeśli chodzi o wiek dzieci, ich predyspozycje i poziom umiejętności. Zajęcia w grupach mieszanych również pozwolą osiągnąć każdemu dziecku maksimum korzyści, poczynając od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, aż do umiejętności komunikacyjnych.

- Miś Eddie i skarpeta  – motywy przewodnie.

- Bogactwo językowe, które daje możliwość „zanurzenia się w języku”, przyswajania wiedzy i kształtowania kompetencji językowych na poziomie, na jaki pozwala aktualna gotowoś dziecka do uczenia się.

- Dzieci nie uczą się serii pojedynczych słówek, a poznają słownictwo w kontekście zdań, tekstów i sytuacji.

Język angielski dla dzieci – dlaczego warto uczyć najmłodszych?

- W sytuacji, gdy nauka języka angielskiego rozpoczyna się przed ukończeniem 6 roku życia, dziecko może opanować bezbłędną wymowę. Im później rozpoczną się pierwsze lekcje, tym mniejsze szanse na perfekcyjne opanowanie obcego akcentu.

- Fonemy (dźwięki mowy) charakterystyczne dla obcego języka są lepiej słyszalne do około 10-12 roku życia. Również krtań jest w tym czasie zdolna do tworzenia nowych dźwięków w języku obcym. Łatwość imitacji obcojęzycznej mowy maleje z wiekiem.

- Wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego może ułatwić naukę innych języków w przyszłości. Dziecko, które uczy się języka angielskiego, wykształca szereg językowych i fizjologicznych właściwości, które będą pomocne w opanowywaniu kolejnych języków obcych, nawet jeśli są to języki całkowicie odmienne.

- Małe dzieci postrzegają naukę języka obcego jako przyjemną i łatwą, nie kojarzą jej z obowiązkiem szkolnym.

- Dzieci są ciekawe świata i otwarte, a przy tym spontaniczne w działaniu, co sprawia, że z łatwością przezwyciężają bariery w komunikacji, poza tym nie boją się naśladować (lektora, postaci z opowiadań itd.) i popełniać błędów.

- Przyswajanie języka angielskiego w latach przedszkolnych to doskonały wstęp do systematycznej nauki tego języka w okresie szkolnym.

- Nauka języka obcego korzystnie wpływa na rozwój dziecka. To świetna inwestycja w wielostronny i harmonijny rozwój malucha.

Angielski dla dzieci Bielsko Biała? Tylko w szkole językowej ForYou!

Teddy Eddie logo

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na: www.edubears.pl

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?