SPRAWDŹ CZY TWOJEMU DZIECKU BĘDZIE U NAS DOBRZE! ZAPISZ JE NA POKAZOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO!

Fajnie, że do nas trafiłeś!

Miło nam, że się tutaj pojawiłeś i jesteś zainteresowany zapisaniem twojego dziecka na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju bezpłatne zajęcia pokazowe z języka hiszpańskiego.
Jest to idealna okazja by zachęcić dziecko do nauki tego cudnego języka i poznania różnorodności kulturowej.
Nasi lektorzy charakteryzują się fenomenalnym podejściem do dzieci, potrafią poprzez zabawę i kreatywne działanie przekazać dziecku wiedzę, którą zdobyli podczas długoletnich pobytów w różnych miejscach Hiszpanii.

Nasze zajęcia próbne z języka hiszpańskiego odbędą się 4.09.2019r w następujących godzinach:

Dzieciaki 6 i 7 lat, godzina 17.00 – 17.30
Dzieciaki 8 i 10 lat, godzina 17.40 – 18.10

Zajęcia odbędą się w naszej szkole For You Nauka Języków Obcych na Ul 3 Maja 25 (III piętro)

Aby zapisać swoją pociechę wypełnij formularz poniżej!

Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia obecności!

Dlaczego warto poznać jak wyglądają zajęcia w For You?

– Zaszczepimy w Twoim dziecku chęć do nauki języka hiszpańskiego.

Twoje dziecko zdobędzie wiedzę w bardzo interesujący sposób. Uczymy w oparciu o metodę naturalną i komunikatywną łącząc je z technikami multimedialnymi.

– W For You Nauka Języków Obcych uczymy przez zabawę, wykorzystujemy znane i lubiane gry i zabawy!

Aktywizujemy każdego kursanta dzięki małym grupom (od 3 – 6 dzieciaków). Dobra inwestycja czasu to podstawa! Na naszych zajęciach Twoje dziecko efektywnie spędzi go z nami!

– Podarujesz dziecku cudownie spędzony czas! Przyjemna atmosfera panująca na naszych zajęciach sprawia, że dzieci chodzą chętnie na nasze zajęcia.

– Wzbogacisz wiedzę swojego dziecka o zagadnienia kultury hiszpańskiej! Zajęcia u nas są kreatywne! Na zajęciach pracujemy między innymi nad stworzeniem własnej mapy hiszpańskich prowincji, a może nawet zatańczymy salsę , kto wie!