Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

KURS HISZPAŃSKIEGO BIELSKO BIAŁA - STACJONARNY I ONLINE

Hiszpański Bielsko Biała - w szkole językowej For You

Nauka języków obcych przynosi wiele korzyści, zwłaszcza jeśli mowa o językach, które mają duży wpływ w dziedzinie światowej kultury, polityki czy ekonomii. Zdecydowany prym wiedzie tutaj angielski, ale drugim najczęściej używanym językiem na świecie jest hiszpański. Według statystyk językiem hiszpańskim posługuje się obecnie około pół miliarda ludzi na całym świecie, a osób zainteresowanych nauką stale przybywa. Hiszpański bardzo często wybierany jest jako drugi język obcy, dlatego w dobrej szkole językowej nie może zabraknąć kursów tego języka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów, prowadzimy kurs języka hiszpańskiego dla osób na różnych poziomach zaawansowania.
Ikona kursów językowych dla dorosłych i młodzieży

DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

szczegóły
Ikona kursów językowych dla dzieci

DLA DZIECI

szczegóły

.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Rosnące zainteresowanie hiszpańskim wynika z wielu powodów. Z pewnością przyczyniły się do tego otwarte granice i powszechny dostęp do Internetu, dzięki którym mamy dziś sporą wiedzę o świecie, więcej podróżujemy i łatwiej nawiązujemy relacje z osobami pochodzącymi z odległych zakątków świata. Znajomość jednego języka obcego okazuje się często niewystarczająca, dlatego coraz chętniej przystępujemy do nauki kolejnego. Nierzadko jest to właśnie hiszpański – drugi po angielskim najczęściej używany język w komunikacji międzynarodowej.

Zastosowanie hiszpańskiego w Internecie, w świecie nauki i techniki jest znaczące. Językiem hiszpańskim posługują się światowej sławy intelektualiści, którzy dbają o utrzymywanie bliskich relacji ze światem hiszpańskojęzycznym. Hiszpański jest językiem powszechnie używanym nie tylko w Hiszpanii, ale również w Ameryce Łacińskiej czy zachodniej Afryce. Warto go znać, jeśli chce się dobrze poznać tamtejszą kulturę.

O randze języka hiszpańskiego świadczy również to, że stał się językiem urzędowym w ponad 20 krajach, a także oficjalnym językiem takich organizacji, jak ONZ, UE, UNICEF, OPA, NAFTA, WHO, FIFA, UEFA czy Interpol.  W światowej komunikacji język ten odgrywa coraz większą rolę, z czego doskonale zdają sobie sprawę przywódcy państw członkowskich Unii Europejskiej – w ciągu ostatnich kilku lat liczba uczniów uczących się hiszpańskiego wzrosła dwukrotnie.

Znajomość języka hiszpańskiego przydaje się prywatnie, ponadto może być czynnikiem, który wyróżni pracownika na rynku pracy. Język hiszpański na poziomie komunikatywnym może zwiększyć szanse na zatrudnienie w międzynarodowej firmie.  Nauka języka hiszpańskiego to inwestycja, która się opłaca! Jeśli interesuje Cię hiszpański Bielsko – nie zwlekaj i już dziś zapisz się na kurs języka hiszpańskiego w naszej szkole językowej!

 

Hiszpański Bielsko – nauka języka hiszpańskiego w For You

Języków obcych można uczyć się z wykorzystaniem rozmaitych metod, ale najlepsze efekty przynoszą profesjonalne kursy, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę złożoną z absolwentów danej filologii czy native speakerów. Dlatego, jeśli chcesz efektywnie uczyć się języka hiszpańskiego, odwiedź naszą szkołę językową i rozpocznij naukę pod okiem doświadczonych lektorów.

 

Dlaczego warto wybrać kurs hiszpańskiego w For You?

  • Nasi lektorzy to pasjonaci języka hiszpańskiego i hiszpańskiej kultury, prowadzący zajęcia w kreatywny sposób, stawiający na swobodną komunikację w hiszpańskim języku.
  • Pracujemy ciężko, ale w miłej atmosferze, co przekłada się na efektywną naukę języka hiszpańskiego. Na zajęciach wykorzystujemy nowoczesne technologie, aplikacje i gry, a szczególnie w przypadku najmłodszych kursantów działamy w myśl zasady „nauka poprzez zabawę”.
  • Pracujemy w małych, kilkuosobowych grupach (maksymalnie 6 osób), co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Wszyscy kursanci biorą aktywny udział w zajęciach i doskonalą umiejętność budowania wypowiedzi w języku hiszpańskim.
  • Zajęcia prowadzimy zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Potrzeby naszych kursantów są dla nas bardzo ważne, dlatego zapewniamy możliwość rozwoju i kształtowania kompetencji językowych nawet wówczas, gdy z różnych przyczyn kursanci nie mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w formie stacjonarnej.
  • Organizujemy kursy języka hiszpańskiego dla wszystkich grup wiekowych (dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych) i poziomów zaawansowania. W szkole językowej For You Bielsko Biała możesz kontynuować naukę języka hiszpańskiego lub dopiero rozpocząć przygodę z najczęściej używanym językiem romańskim.

 

Język hiszpański dla dorosłych i młodzieży

Oferta szkoły językowej For You w Bielsku-Białej kierowana jest zarówno do tych, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminów językowych, w tym m.in. do matury z obcego języka nowożytnego, jak i do tych, którzy nie planują zdawać egzaminów językowych, a po prostu chcą biegle posługiwać się hiszpańskim, używać go w czasie podróży, swobodnie oglądać hiszpańskojęzyczne filmy i seriale. Ponadto w naszej ofercie znajduje się kurs języka hiszpańskiego dla firm, którego celem jest podnoszenie kompetencji językowych w firmach wykorzystujących język hiszpański do działań biznesowych.

Nasz personel jest doskonale przygotowany do prowadzenia zajęć z języka hiszpańskiego zarówno pod względem merytorycznym, jak i pedagogicznym. Lektorzy prowadzący kursy stosują sprawdzone metody nauczania, umiejętnie łącząc je z innowacyjnymi formami pracy. Nieocenionym wsparciem podczas nauki języka jest również podręcznik Arcoirsis.

 

Kursy językowe dla dzieci

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalną ofertę kursu językowego, który wykorzystuje naturalne predyspozycje dzieci i ich chęć do zabawy. Lekcje języka hiszpańskiego w najmłodszych grupach bazują na rozmaitych grach, zabawach i piosenkach. Wszystko to sprawia, że dzieci nie traktują nauki hiszpańskiego jak przykrego obowiązku, a kojarzą ją z dobrą zabawą i przyjemnością. Naszym celem jest budowanie pewności siebie dziecka w procesie komunikacji, zachęcenie do budowania zdań i skutecznego mówienia po hiszpańsku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych kursów językowych.