Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

FOR YOU VIP zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiegoCo zyskasz ucząc się języka hiszpańskiego w For You na regularnych kursach?

dostęp do fiszkoteki (tylko na poziomie A1).

 • Ponad 1500 starannie dobranych słówek i zwrotów przydatnych w życiowych sytuacjach w formie zdań i pytań.
 • Z nami ucz się na kursie, a następnie powtarzaj materiał i ucz się używać słów potrzebnych w codziennej komunikacji przy pomocy Fiszkoteki.
 • Fiszki podzielone tematycznie, inteligentny system powtórek oszczędza czas i przyspiesza naukę.
 • Przykłady użycia + wymowa + obrazki.
 • Ściągnij jako mp3 i słuchaj np. podczas spacerów.

dostęp do minilekcji  na poziomach A1 i A2.

 • A1 – 55 mini lekcji (nauka języka hiszpańskiego od podstaw do czasu teraźniejszego ciągłego).
 • A2 – 40 mini lekcji (nauka jezyka hiszpańskiego – czas przyszły prosty, 3 czasy przeszłe).

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszą miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób  dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

–bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

–Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

–W poziomach od B1 wzwyż zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

Co wyróżnia nasze kursy języka hiszpańskiego?

Nasze kursy prowadzone są na podręczniku Arcoiris. METODA SPIRALI zastosowana w tym innowacyjnym podręczniku sprawia, że książka prowadzi Cię za rękę rozdział po rozdziale i w logiczny sposób powraca do słów/tematów/konstrukcji gramatycznych przerobionych wcześniej odświeżając cały czas pamięć – NIE ZAPOMINASZ CZEGO NAUCZYŁEŚ SIĘ KILKA TYGODNI WCZEŚNIEJ

ARCOÍRIS wspiera nauczyciela w stosowaniu podejścia komunikatywnego w nauczaniu, czyli takiego, które skutecznie uczy spontanicznych reakcji językowych w różnych kontekstach i realnych sytuacjach 

ARCOÍRIS to metoda ambitna, lecz uporządkowana, nie zaskakuje ucznia. Najpierw wprowadza potrzebne słownictwo, lub strukturę gramatyczną, pokazuje ich użycie, a dopiero potem wymaga od ucznia odpowiedzi, reakcji, komunikacji 

ARCOÍRIS zawiera dodatkowe pomysłowe ćwiczenia, które służą do pracy w parach i skłaniają uczniów do rozmowy w oparciu o wcześniej poznane gramatykę i słownictwo.

ARCOÍRIS zawiera interesujące, dowcipne i przemyślane dialogi, nagrane przez różnych rodowitych mówców z Hiszpanii i Ameryki Południowej – różne akcenty, różna wymowa, różna intonacja.

W celu ułatwienia nauki, ARCOÍRIS został wzbogacony o minilekcje , czyli dostępne rozszerzenie podręcznika zawierające tłumaczenia tekstów i nagrań na język polski, dodatkowe objaśnienia gramatyki, oraz dodatkowe nagrania i ćwiczenia leksykalno-gramatyczne. Jest to doskonałe narzędzie dla osób potrzebujących gruntownego zrozumienia zasad rządzących językiem zanim odważą się odezwać. 

W celu ułatwienia i urozmaicenia pracy nauczyciela, ARCOÍRIS został wzbogacony o ARCOÍRIS ILUSTRADO, czyli zestaw ilustracji stworzonych specjalnie z myślą o nauce języka hiszpańskiego. Na tych drobiazgowo przemyślanych ilustracjach pojawiają się przedmioty, osoby, miejsca, czynności, sytuacje itp. potrzebne do zobrazowania danej lekcji. Tak opracowany materiał graficzny stanowi niezwykłą wartość dodaną dla nauczycieli w myśl zasady: ”una imagen vale más que mil palabras” 

ARCOÍRIS został wzbogacony o bezpłatne, mobilne narzędzie powtórkowe jakim jest  FISZKOTEKA. Uczniowie mogą na smartfonie powtarzać sobie słówka i całe zdania jadąc w tramwaju czy autobusie, lub podczas spaceru w parku. 

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga
 • Wiesława
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława
 • Marta
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta

Możesz uczyć się z nami online! Na czym polegają takie zajęcia?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

CHCĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O WASZEJ SZKOLE

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?