Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs adaptacyjny języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 i 3 lataZajęcia adaptacyjne języka angielskiego dla maluszków w wieku 2 i 3 lata

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 2 i 3 lata oraz ich opiekunów to cykl czterech darmowych spotkań podczas których przekonasz się, jak ciekawe mogą być początki przygody z nauką języka angielskiego!

Cykl spotkań obejmuje 4 zajęcia, każde po ok. 25 min

(jeden z wybranych miesięcy wakacyjnych lipiec lub sierpień)

Każde spotkanie to element całego cyklu, natomiast scenariusze zajęć są tak opracowane, aby uczestnik mógł dołączyć w dowolnym momencie.

Nasze zajęcia adaptacyjne mają na celu oswoić dzieci ze środowiskiem szkoły językowej i

przebywaniem z grupą rówieśników. Twój maluszek przekona się, że spędzanie czasu na

dodatkowych zajęciach to świetna zabawa. Na dodatek, na koniec każdej lekcji Ty i Twoje dziecko

otrzymacie wyjątkowy certyfikat!

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?