Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Wakacyjny kurs angielskiego / niemieckiego / hiszpańskiego / włoskiego dla dzieci 2-8 klasy podstawowej i liceum.Wakacyjny kurs języka angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego/włoskiego dla dzieci 2-8 klasy podstawowej i liceum.

Letni kurs nastawiony jest głównie na zdolności komunikacyjne oraz na pozyskiwanie nowego słownictwa. Nasze kursy wakacyjne dla dzieci charakteryzują się brakiem zadań domowych! 

Co czeka dzieciaki na wakacyjnym kursie językowym  w For You?

 • nagrywamy programy telewizyjne po angielsku
 • tworzenie kreatywnych mat tematycznych
 • tworzenie map myśli 
 • zabawa w sklep
 • wcielanie się w rolę: zabawa w restaurację, gotowanie, wizytę u doktora

i wiele innych.

Co czeka licealistów na wakacyjnym kursie językowym w For You?

Głownie nadrobienie zaległości, pozyskanie nowych umiejętności językowych miedzy innymi nowego słownictwa czy zagadnień gramatycznych. Licealiści będą uczyć się posługiwania językiem obcym w praktyczny sposób! Ten kurs pozwoli im przełamać barierę językową! 

Możesz zapisać Twoje dziecko na jeden miesiąc wakacyjny lub dwa.

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?