fy-kursy-ang2 (2)

Kurs Języka Arabskiego Standard FOR YOU w Bielsku Białej

fy-kursy-ang2 (2)

Kurs Języka Arabskiego Standard FOR YOU w Bielsku Białej

kurs-angielskiego16-min

Co zyskasz ucząc się w For You?

dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów (tylko w wybranych kursach).

dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas (tylko w wybranych kursach).

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszom miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

dowolna częstotliwość zajęć: 2×1,5h lub 1×1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

  • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

    Marta

  • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

    Wiesława

  • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

    Jadwiga

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Szacuje się, że około 285 mln ludzi mówi po arabsku, chcesz się do nich przyłączyć?

Język arabski to z pewnością jeden z najciekawszych języków! Wszystkich pasjonatów tego języka zachęcamy do udziału w kursach językowych w naszej szkole językowej For You w Bielsku – Białej na efektywne kursy. Nauczymy Cię języka arabskiego!

Zajęcia prowadzone przez arabskojęzycznych nauczycieli (mówiących także po polsku) pozwolą naprawdę szybko przyswoić sobie ten język. Wysoki poziom nauki i wspaniała atmosferę na zajęciach języka arabskiego w Bielsku Białej gwarantowana!

Dla osób na poziomie

Jaki wiek

Osoby dorosłe i młodzież

fy-kursy-ang13 (1)
fy-kursy-ang5 (1)

Rodzaj zajęć

Stacjonarne (3 – 6 osób), online (2 – 4 osób)

Jak często

Raz w tygodniu 90 min / dwa razy w tygodniu 90 minut

Ile godzin w kursie

52,5 h, 35 spotkań / 105h, 70 spotkań

Cena

Zajęcia stacjonarne

płatność miesięczna 190 PLN/ 285PLN
płatność semestralna 900 PLN/ 1375 PLN,
płatność za rok 1700 PLN/ 2650 PLN

Zajęcia online

płatność miesięczna 180 PLN/275 PLN
płatność semestralna 800 PLN/ 1325 PLN
płatność za rok 1600 PLN/ 2550 PLN

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?