fy-kursy-ang11 (1)

Kurs Języka Francuskiego FOR YOU DLA FIRM w Bielsku Białej

fy-kursy-ang11 (1)

Kurs Języka Francuskiego FOR YOU DLA FIRM w Bielsku Białej

kurs-angielskiego36-min

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

Rabaty i ceny

Osoby kontynuujące naukę w szkole For You Nauka Języków Obcych otrzymują rabat w wysokości 100 zł od każdej ceny kursu rocznego.
Osoby kontynuujące naukę w For You Nauka Języków Obcych powyżej dwóch lat, otrzymują rabat w wysokości 200 zł od każdej ceny kursu rocznego.
Zapis do 30.06 na kolejny rok szkolny -5% od cen rabatowych dla kursantów kontynuujących.
Rabat rodzinny 5% dla każdej kolejnej osoby z rodziny.
Rabat dla osób uczących się więcej niż jednego języka 5% od kolejnego kursu
Rabat za polecenie 50 PLN odliczone od płatności kursu lub wypłacone w przypadku płatności za cały kurs.
Rabaty nie sumują się.
Jesteś nowym kursantem? Złap zniżkę 7% przy zapisie na dowolny kurs językowy do 15 sierpnia!
Dopisujesz się do kursu w trakcie jego trwania? Płacisz tylko za pozostałe godziny w kursie!

ZAPYTAJ O OFERTĘ
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Kursy FOR YOU DLA FIRM to:

 • kursy grupowe ogólne i biznesowe

Kurs flexi – Dla osób na poziomie A1, A1+, A2, A2+, B1, B2, C1, C2

Kursy języka Francuskiego prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania tak, aby słuchacz pozyskał wiedzę z języka zarówno z umiejętności mówienia, pisania, gramatyki jaki i słuchania. Na kursach dbamy o równomierny rozwój wszystkich sprawności w języku hiszpańskim, ale szczególną wagę przywiązujemy do mówienia.

Zajęcia prowadzimy korzystając z najlepszych wydawnictw. Nauka odbywa się przez dialogi, pracę w parach, realizację zadań.. Program kursu obejmuje też przydatną wiedzę kulturową o krajach francuskiego obszaru językowego.

Kurs Języka Francuskiego KONWERSACJE FOR YOU

Kursy języka francuskiego konwersacyjne prowadzone są na wyższych poziomach zaawansowania od B1 w górę. Na kursach dbamy o równomierny rozwój wszystkich sprawności w języku francuskim, ale szczególną wagę przywiązujemy do mówienia.

Zajęcia prowadzimy korzystając z najlepszych podręczników wydawnictwa francuskiego. Nauka odbywa się przez dialogi, pracę w parach, realizację zadań.. Program kursu obejmuje też przydatną wiedzę kulturową o krajach francuskiego obszaru językowego.

 • VIP kursy Indywidualne dopasowane do potrzeb Twoich lub Twojego pracownika.

Oto firmy, które nam zaufały:

JCOMMERCE
ITEO
WAWRZASZEK
E – WORDS
SZCZYRKOWSKI OŚRODEK NARCIARSKI
ŚLĄSKIE WESOŁE MIASTECZKO
CAVATINA SP. Z O.O
LICEUM OGÓLNOKSZTAUCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W BIELSKU
EMOS

Zajęcia prowadzone są w siedzibie firm, online lub też w naszej szkole.

 • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

  Marta

 • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

  Wiesława

 • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

  Jadwiga

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?