fy-kursy-ang13 (1)

Krótka piłka zajęcia indywidualne z języka słowackiego

fy-kursy-ang13 (1)

Krótka piłka zajęcia indywidualne z języka słowackiego

kurs-angielskiego5

Kup do sześciu godzin bez umowy!

Krótka piłka to pakiet do 6 godzin indywidualnych, który powstał z myślą o tych, którzy potrzebują m.in. przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu, czy testu.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest opłacenie ceny iloczynu za zajęcia z góry po uprzednio wystawionej przez nas fakturze.

Godziny te muszą być wykorzystane w jednym miesiącu.

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Cena

Polski lektor stacjonarne 90pln/60 min + 15pln dojazd/jedne zajęcia
Polski lektor online 80pln/60min

Native stacjonarne 110pln/60 min + 15pln dojazd/ jedne zajęcia
Native online 100pln/60min

Wypełnij test by sprawdzić swój poziom! Jak tylko otrzymamy wyniki zadzwonimy z propozycją godzinową zajęć dla Ciebie.

  • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

    Marta

  • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

    Wiesława

  • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

    Jadwiga

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?