dla-dzieci (1)

Włoski dla dzieci

dla-dzieci (1)

Włoski dla dzieci

books-1149959_1920

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

Rabaty i ceny

Osoby kontynuujące naukę w szkole For You Nauka Języków Obcych otrzymują rabat w wysokości 100 zł od każdej ceny kursu rocznego.
Osoby kontynuujące naukę w For You Nauka Języków Obcych powyżej dwóch lat, otrzymują rabat w wysokości 200 zł od każdej ceny kursu rocznego.
Zapis do 30.06 na kolejny rok szkolny -5% od cen rabatowych dla kursantów kontynuujących.
Rabat rodzinny 5% dla każdej kolejnej osoby z rodziny.
Rabat dla osób uczących się więcej niż jednego języka 5% od kolejnego kursu
Rabat za polecenie 50 PLN odliczone od płatności kursu lub wypłacone w przypadku płatności za cały kurs.
Rabaty nie sumują się.
Jesteś nowym kursantem? Złap zniżkę 7% przy zapisie na dowolny kurs językowy do 15 sierpnia!
Dopisujesz się do kursu w trakcie jego trwania? Płacisz tylko za pozostałe godziny w kursie!

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Zajęcia języka włoskiego dla dzieci opierają się przede wszystkim na zaszczepieniu w dzieciach chęci nauki języka włoskiego. Uczymy w oparciu o metodę naturalną i komunikatywną łącząc je z technikami multimedialnymi. W For You Nauka Języków Obcych uczymy przez zabawę, wykorzystujemy znane i lubiane gry i zabawy!

Małe grupy (od 3 – 6 dzieciaków) pozwalają lektorowi aktywizować każdego kursanta, co zwiększa efektywność zajęć. Przyjemna atmosfera panująca na naszych zajęciach sprawia, że dzieci chodzą chętnie na nasze zajęcia.

Na kursie poznamy niektóre zagadnienia kultury włoskiej, zajęcia u nas są kreatywne!

Dla kogo

Dla dzieci w wieku 6 – 7 lat, 8- 10 lat, 11- 12 lat, 14 – 15 lat

Rodzaj zajęć

Osoby dorosłe i młodzież

Rodzaj zajęć

Stacjonarne (2 – 6 dzieciaków w grupie)

Jak często

Raz w tygodniu 60 minut ( 6 – 7 latki).
Raz w tygodniu 90 minut (pozostałe grupy).

Ile godzin w kursie

29h, 29 spotkań ( 6 – 7 latki) / 43,5 h, 29 spotkań (pozostałe grupy)

Cena

płatność miesięczna 150 PLN/ 190PLN
płatność semestralna 700 PLN/ 900PLN,
płatność za rok 1300 PLN/ 1700 PLN

  • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

    Marta

  • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

    Wiesława

  • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

    Jadwiga

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?