wakacyjne (1)

wakacyjne (1)

KURSY WAKACYJNE FOR YOU W BIELSKU BIAŁEJ

computer-2569653_1920 (1)

Co zyskasz ucząc się w For You?

dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów.

dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas.

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszom miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

Zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

dowolna częstotliwość zajęć: 2×1,5h lub 1×1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Tryby zajęć wakacyjnych

MEGA INTENSYWNY GRUPOWY

Kurs ten pozwala na realizację półrocznego programu kursu. Robisz pół roku w jeden miesiąc!

(Zajęcia od poniedziałku do czwartku po 3 godziny, 45 godzin w kursie/ jeden miesiąc), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 750 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI 850 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI 950 PLN/ miesiąc

INTENSYWNY GRUPOWY

(2 spotkania w tygodniu po 2 godziny, 12 godziny w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 300 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI 350 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI 420 PLN/ miesiąc

STANDARDOWY GRUPOWY

(1 spotkanie po 1,5 godziny, 6 godzin w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 180 PLN/ miesiąc

GRUPA –WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI: 200 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI: 230 PLN/ miesiąc

WEEKENDOWY GRUPOWY

(2 spotkania po 3 godziny (sobota, niedziela), 24 godziny w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 500 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI: 550 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI: 580 PLN/ miesiąc

KURS INDYWIDUALNY VIP

Polski lektor

• raz w tygodniu 60 minut: stacjonarne 80PLN/H, online 75PLN/H
  • raz w tygodniu 90 minut: stacjonarne 75PLN/H, online 70PLN/H
  • raz w tygodniu 120 minut: stacjonarne 70PLN/H, online 65PLN/H

Native speaker

• raz w tygodniu 60 minut: stacjonarne 95PLN/H, online 90PLN/H
  • raz w tygodniu 90 minut: stacjonarne 90PLN/H, online 85PLN/H
  • raz w tygodniu 120 minut: stacjonarne 85PLN/H, online 80PLN/H

• Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

Marta

• Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

Wiesława

• Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

Jadwiga

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Jak wygląda kurs?

Wakacyjny kurs językowy to idealna okazja do tego, aby poczynić znaczne postępy w języku obcym w stosunkowo szybkim czasie.

Podczas kursu będziemy przede wszystkim rozmawiać w języku obcym. Nasze zajęcia będą oparte głównie na wszelkiego rodzaju dialogach, symulacjach/np. role-play oraz grach komunikacyjnych. Dzięki takim technikom nauka staje się efektywniejsza a twój zasób wiedzy językowej, znacznie bogatszy. W kursie będziemy wykorzystywać między innymi CIEKAWE MATERIAŁY ZACZERPNIĘTE Z NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Jednym słowem będzie fantastycznie bo jesteśmy jedyną taką szkołą językową w Bielsku-Białej.

Jaki poziom

Jaki wiek

Osoby dorosłe i młodzież

fy-kursy-ang13 (1)
fy-kursy-ang5 (1)

Rodzaj zajęć

Stacjonarne (3 – 6 osób), online (2 – 4 osób)

Jak często

Wszystkie częstotliwości kursów wypisane są po Twojej lewej stronie 😉

Terminy zajęć

Będą dopasowane do dyspozycyjności słuchaczy.

Zgarnij 10% rabatu przy zapisie na dwa miesiące wakacyjne lub 5% rabatu na jeden miesiąc wakacyjny! Rabaty obowiązują przy zapisie do końca maja, i tylko na kursy grupowe.

Osoby kontynuujące naukę w szkole For You Nauka Języków Obcych na czas wakacji otrzymują rabat w wysokości 50 zł na kurs powyżej 500PLN.

Osoby kontynuujące naukę w For You Nauka Języków Obcych na czas wakacji, otrzymują rabat w wysokości 30 zł na kurs w cenie do 300 PLN.