wakacyjne (1)

computer-2569653_1920 (1)

Tryby zajęć wakacyjnych

MEGA INTENSYWNY GRUPOWY

Kurs ten pozwala na realizację półrocznego programu kursu. Robisz pół roku w jeden miesiąc!

(Zajęcia od poniedziałku do czwartku po 3 godziny, 45 godzin w kursie/ jeden miesiąc), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 750 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI 850 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI 950 PLN/ miesiąc

INTENSYWNY GRUPOWY

(2 spotkania w tygodniu po 2 godziny, 12 godziny w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 300 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI 350 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI 420 PLN/ miesiąc

STANDARDOWY GRUPOWY

(1 spotkanie po 1,5 godziny, 6 godzin w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 180 PLN/ miesiąc

GRUPA –WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI: 200 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI: 230 PLN/ miesiąc

WEEKENDOWY GRUPOWY

(2 spotkania po 3 godziny (sobota, niedziela), 24 godziny w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 500 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, CHORWACKI, SŁOWACKI: 550 PLN/ miesiąc

GRUPA – JAPOŃSKI I ARABSKI: 580 PLN/ miesiąc

KURS INDYWIDUALNY VIP

Polski lektor

• raz w tygodniu 60 minut: stacjonarne 80PLN/H, online 75PLN/H
  • raz w tygodniu 90 minut: stacjonarne 75PLN/H, online 70PLN/H
  • raz w tygodniu 120 minut: stacjonarne 70PLN/H, online 65PLN/H

Native speaker

• raz w tygodniu 60 minut: stacjonarne 95PLN/H, online 90PLN/H
  • raz w tygodniu 90 minut: stacjonarne 90PLN/H, online 85PLN/H
  • raz w tygodniu 120 minut: stacjonarne 85PLN/H, online 80PLN/H

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Jak wygląda kurs?

Wakacyjny kurs językowy to idealna okazja do tego, aby poczynić znaczne postępy w języku obcym w stosunkowo szybkim czasie.

Podczas kursu będziemy przede wszystkim rozmawiać w języku obcym. Nasze zajęcia będą oparte głównie na wszelkiego rodzaju dialogach, symulacjach/np. role-play oraz grach komunikacyjnych. Dzięki takim technikom nauka staje się efektywniejsza a twój zasób wiedzy językowej, znacznie bogatszy. W kursie będziemy wykorzystywać między innymi CIEKAWE MATERIAŁY ZACZERPNIĘTE Z NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Jednym słowem będzie fantastycznie bo jesteśmy jedyną taką szkołą językową w Bielsku-Białej.

Jaki poziom

A1/A2/B1/B2/C1

Jaki wiek

Osoby dorosłe i młodzież

Rodzaj zajęć

Stacjonarne (3 – 6 osób), online (2 – 4 osób)

Jak często

Wszystkie częstotliwości kursów wypisane są po Twojej lewej stronie 😉

Terminy zajęć

Będą dopasowane do dyspozycyjności słuchaczy.

• Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

Marta

• Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

Wiesława

• Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

Jadwiga

Zgarnij 10% rabatu przy zapisie na dwa miesiące wakacyjne lub 5% rabatu na jeden miesiąc wakacyjny! Rabaty obowiązują przy zapisie do końca maja, i tylko na kursy grupowe.

Osoby kontynuujące naukę w szkole For You Nauka Języków Obcych na czas wakacji otrzymują rabat w wysokości 50 zł na kurs powyżej 500PLN.

Osoby kontynuujące naukę w For You Nauka Języków Obcych na czas wakacji, otrzymują rabat w wysokości 30 zł na kurs w cenie do 300 PLN.