Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO23718464_1522883891112067_283401341_n

W For You możesz skorzystać z kursów języka angielskiego dofinansowanych z Unii Europejskiej!

Kursy dofinansowane z języka angielskiego w For You to kursy, które są realizowane w grupie 12 - sto osobowej. W zależności od zgłoszeń kursy te są realizowane na różnych poziomach zaawansowania.

Obecnie planujemy otworzyć dwie grupy.

Aby się zgłosić zapraszamy do wypełnienia formularza (prawy górny róg), lub wypełnienia dokumentów (załączniki poniżej) na adres mailowy podany na stronie.

WAŻNE: zanim wyślesz dokumenty upewnij się, że jesteś dyspozycyjny/a w dniach i godzinach w jakich jest planowany dany kurs.

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Pozostałe informacje i dokumenty

Organizatorem kursu jest Masterlang Kuźnia Kompetencji Kluczowych. Masz do nich pytania? SKONTAKTUJ SIĘ! 

Przycisk POBIERZ DOKUMENTY, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS Skany wypełnionych dokumentów należy wysłać na adres: [email protected]

UMOWA UCZESTNIKA PROJEKTU

TEST KOMPETENCYJNY ANGIELSKI

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?