Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGOW For You możesz skorzystać z kursów języka angielskiego dofinansowanych z Unii Europejskiej!

Kursy językowe dofinansowane z UE z języka angielskiego w For You to kursy, które są realizowane w grupie 12 - sto osobowej. W zależności od zgłoszeń kursy te są realizowane na różnych poziomach zaawansowania. Kursy odbywają się ONLINE.

Grupa A1 - wtorki 17.00 - 20.00 

Grupa A2 - środy 17.00 - 20.00

Grupa B1 - czwartki 17.00 - 20.00

Grupa B2 - piątki  17.00 - 20.00

Aby się zgłosić zapraszamy do wypełnienia formularza (prawy górny róg), lub wypełnienia dokumentów (załączniki poniżej) na adres mailowy podany na stronie.

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Pozostałe informacje i dokumenty

Organizatorem kursu jest Masterlang Kuźnia Kompetencji Kluczowych. Masz do nich pytania? SKONTAKTUJ SIĘ! 

Przycisk POBIERZ DOKUMENTY, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS Skany wypełnionych dokumentów należy wysłać na adres: [email protected]

UMOWA UCZESTNIKA PROJEKTU

TEST KOMPETENCYJNY ANGIELSKI

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?