Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs języka angielskiego dla licealistów w Bielsku BiałejKurs języka angielskiego dla licealistów

Kursy języka angielskiego dla młodzieży zostały oparte na podręcznikach wydawnictwa Pearson Gold Experience. Materiały do tego kursu zostały tak dobrane, by nastolatkowie czuli, że są to tematy, które ich interesują. 

Ponadto do każdego rozdziału dołączony jest autentyczny materiał filmowy, najróżniejsze zadania egzaminacyjne, które można rozwiązywać na papierze, ale też cyfrowo. Wyjątkową cechą naszego kursu są prezentacje gramatyczne, które posiadają funkcję edytowania treści.

Nasz kurs - angielski dla licealistów - wyróżnia się spośród innych niezwykłą obudową multimedialną. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy interaktywne ćwiczenia Online Practice oraz aplikację mobilną dzięki której uczniowie z miłą chęcią będą chcieli utrwalać wiedzę zdobytą na lekcjach. Uczniowie, którzy zapiszą się na nasz kurs, otrzymują podręcznik, a wraz z nim kod do aplikacji, dzięki której będą mogli utrwalać słownictwo.  Dodatkowo z podręcznikiem w wersji Online Practice zostanie udostępniony kod do Pearson English Portal, gdzie uczniowie będą mogli znaleźć takie rzeczy jak:

- pliki audio do książki i zeszytu ćwiczeń,

- prawdziwe nagrania wideo z sekcji Switch on, filmy gramatyczne typu Vox pops, nagrania części ustnej z egzaminów Cambridge oraz ich transkrypcje,

- interaktywne ćwiczenia, które nauczyciel wskaże jako zadania domowe (dot. wersji

podręcznika z dostępem do interaktywnej formy ćwiczeń Online practice).

Poznaj opinie o nas - szkoła języków obcych For You w Bielsku Białej

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?