Kurs języka angielskiego dla licealistów

Kursy języka angielskiego zostały oparte na podręcznikach wydawnictwa pearson Gold Experience. Materiały do tego kursu zostały tak  dobrane, by nastolatkowie czuli, że są to tematy, które je interesują.

Ponadto do każdego rozdziału dołączony jest autentyczny materiał filmowy, najróżniejsze zadania egzaminacyjne, które można rozwiązywać na papierze, ale też cyfrowo. Wyjątkową cechą naszego kursu są prezentacje gramatyczne, które posiadają funkcję edytowania treści.

Nasz kurs wyróżnia się spośród innych niezwykłą obudową multimedialną. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy interaktywne ćwiczenia Online Practice oraz aplikację mobilną dzięki której uczniowie z miłą chęcią będą chcieli utrwalać wiedzę zdobytą na lekcjach. Uczniowie, którzy zapiszą się na nasz kurs, otrzymują podręcznik, a wraz z nim kod do aplikacji, dzięki której będą mogli utrwalać słownictwo.  Dodatkowo z podręcznikiem w wersji Online Practice zostanie udostępniony kod do Pearson English Portal, gdzie uczniowie będą mogli znaleźć takie rzeczy jak:

- pliki audio do książki i zeszytu ćwiczeń,

- prawdziwe nagrania wideo z sekcji Switch on, filmy gramatyczne typu Vox pops, nagrania części ustnej z egzaminów Cambridge oraz ich transkrypcje,

- interaktywne ćwiczenia, które nauczyciel wskaże jako zadania domowe (dot. wersji

podręcznika z dostępem do interaktywnej formy ćwiczeń Online practice).

• Jadwiga Pieczka
    Jadwiga Pieczka