Wakacyjny kurs języka angielskiego dla 2-7 klasy szkoły podstawowej

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci 2-7 klasy podstawowej

Letni kurs nastawiony jest głównie na zdolności komunikacyjne oraz na pozyskiwanie nowego słownictwa. Nasze kursy wakacyjne dla dzieci charakteryzują się brakiem zadań domowych!

Co czeka dzieciaki na zajęciach języka angielskiego w For You?

• nagrywamy programy telewizyjne po angielsku
  • tworzenie kreatywnych mat tematycznych
  • tworzenie map myśli
  • zabawa w sklep
  • wcielanie się w rolę: zabawa w restaurację, gotowanie, wizytę u doktora

i wiele innych

Możesz zapisać Twoje dziecko na jeden miesiąc wakacyjny lub dwa.

• Jadwiga Pieczka
    Jadwiga Pieczka