fy-kursy-ang2 (2)

Język Chorwacki stacjonarny i online

kurs-angielskiego33-min

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

Rabaty i ceny

Osoby kontynuujące naukę w szkole For You Nauka Języków Obcych otrzymują rabat w wysokości 100 zł od każdej ceny kursu rocznego.
Osoby kontynuujące naukę w For You Nauka Języków Obcych powyżej dwóch lat, otrzymują rabat w wysokości 200 zł od każdej ceny kursu rocznego.
Zapis do 30.06 na kolejny rok szkolny -5% od cen rabatowych dla kursantów kontynuujących.
Rabat rodzinny 5% dla każdej kolejnej osoby z rodziny.
Rabat dla osób uczących się więcej niż jednego języka 5% od kolejnego kursu
Rabat za polecenie 50 PLN odliczone od płatności kursu lub wypłacone w przypadku płatności za cały kurs.
Rabaty nie sumują się.
Jesteś nowym kursantem? Złap zniżkę 7% przy zapisie na dowolny kurs językowy do 15 sierpnia!
Dopisujesz się do kursu w trakcie jego trwania? Płacisz tylko za pozostałe godziny w kursie!

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

W naszej szkole językowej For You w Bielsku Białej kursy prowadzą dwie fantastyczne lektorki Native Speaker- Natalia, oraz Magdalena, która z racji tego, że mieszka w Chorwacji, uczy online.

Chorwacja to kraj przepiękny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, i w którym nudzić się nie sposób. Jest to miejsce, któremu poświęcono wiele książek i przewodników, bo gdzie się człowiek nie ruszy tam znajdzie kawał historii, kultury czy porywającej przyrody!

Ktoś, kto wraca do tego miejsca musi chcieć się nauczyć chorwackiego! Chorwacki to bardzo przyjemny język do nauki, zwłaszcza dla Polaków! No, w końcu należymy do tej samej rodziny językowej!:) Zachęcamy do nauki języka chorwackiego w naszej szkole językowej For You Nauka Języków Obcych w Bielsku Białej.

Polski lektor

raz w tygodniu 60 minut: stacjonarne 90 PLN/H, online: 85 PLN/H

raz w tygodniu 90 minut: stacjonarne 85 PLN/H, online: 80 PLN/H

raz w tygodniu 120 minut: stacjonarne 75 PLN/H, online: 70 PLN/H

Native speaker

raz w tygodniu 60 minut: stacjonarne 100 PLN/H, online: 95 PLN/H

raz w tygodniu 90 minut: stacjonarne 90 PLN/H, online: 85 PLN/H

raz w tygodniu 120 minut: stacjonarne 80 PLN/H, online: 75 PLN/H

Dzień i godzina

  • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

    Marta

  • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

    Wiesława

  • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

    Jadwiga

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?