dla-dzieci (1)

Hiszpański dla dzieci Bielsko – Biała

dla-dzieci (1)

Hiszpański dla dzieci Bielsko – Biała

IMG_20181210_154506

Zapewnij swojemu dziecku przyszłość!

Obecnie hiszpański jest drugim – zaraz po angielskim, językiem który jest używany w komunikacji międzynarodowej!

Co zyskasz zapisując swoje dziecko do For You?

– Zaszczepimy w Twoim dziecku chęć do nauki języka hiszpańskiego.

Twoje dziecko zdobędzie wiedzę w bardzo interesujący sposób. Uczymy w oparciu o metodę naturalną i komunikatywną łącząc je z technikami multimedialnymi.

– W For You Nauka Języków Obcych uczymy przez zabawę, wykorzystujemy znane i lubiane gry i zabawy!

Aktywizujemy każdego kursanta dzięki małym grupom (od 3 – 6 dzieciaków). Dobra inwestycja czasu to podstawa! Na naszych zajęciach Twoje dziecko efektywnie spędzi go z nami!

– Podarujesz dziecku cudownie spędzony czas! Przyjemna atmosfera panująca na naszych zajęciach sprawia, że dzieci chodzą chętnie na nasze zajęcia.

– Wzbogacisz wiedzę swojego dziecka o zagadnienia kultury hiszpańskiej! Zajęcia u nas są kreatywne! Na zajęciach pracujemy między innymi nad stworzeniem własnej mapy hiszpańskich prowincji, a może nawet zatańczymy salsę , kto wie!

Nasze najmłodsze kursantki podczas nauki języka hiszpańskiego.

Poznaj opinie o nas

  • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

    Marta

  • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

    Wiesława

  • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

    Jadwiga

Możesz uczyć się z nami online! Na czym polegają takie zajęcia?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Zapisz swoje dziecko do 20 czerwca i zgarnij 7% rabatu!

Przeczytaj opinie naszych kursantów!

Dla kogo

Dla dzieci w wieku

6 – 7 lat,  8- 10 lat, 11- 12 lat, 14 – 15 lat

Rodzaj zajęć

Osoby dorosłe i młodzież

Rodzaj zajęć

Stacjonarne 3 – 6 dzieciaków w grupie)

Jak często

Raz w tygodniu 60 minut ( 6 – 7 latki)/Raz w tygodniu 90 minut (pozostałe grupy).

Ile godzin w kursie

29h, 29 spotkań ( 6 – 7 latki) / 43,5 h, 29 spotkań (pozostałe grupy)

Cena

płatność miesięczna 150 PLN/ 190PLN
płatność semestralna 700 PLN/ 900PLN,
płatność za rok 1300 PLN/ 1700 PLN

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?