dla-dzieci (1)

Japoński dla dzieci z native speakerem

dla-dzieci (1)

Japoński dla dzieci z native speakerem

kurs-angielskiego20 (1)

Co zyskasz ucząc się w For You?

dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów.

dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas.

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszom miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

Zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

dowolna częstotliwość zajęć: 2×1,5h lub 1×1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

  • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

    Marta

  • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

    Wiesława

  • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

    Jadwiga

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Nauka tak egzotycznego języka jak język japoński, z którym nie mamy szansy się spotkać w codziennym życiu, wymaga od nas zapewnienia naszym najmłodszym kursantom jak największego wachlarza opcji kontaktu, dlatego nasze zajęcia odbywają się z Danem, naszym native speakerem, który pochodzi z Tokyo.

Język japoński staje się coraz bardziej popularny. Przystępując do nauki japońskiego, szybko przekonasz się, że wbrew pozorom, nie jest to język trudny, a jego nauka przynosi wiele zadowolenia i satysfakcji! W For You Nauka Języków Obcych uczymy przez zabawę, wykorzystujemy znane i lubiane gry i zabawy!

Małe grupy (od 3 – 6 dzieciaków) pozwalają lektorowi aktywizować każdego kursanta, co zwiększa efektywność zajęć. Przyjemna atmosfera panująca na naszych zajęciach sprawia, że dzieci chodzą chętnie na nasze zajęcia.

Na kursie poznamy niektóre zagadnienia kultury japońskiej, a zajęcia u nas są kreatywne i uzupełnione o warsztaty, które z pewnością będą fascynujące dla każdego miłośnika mangi i anime!

Dla kogo

Dla dzieci w wieku 6 – 7 lat, 8- 10 lat, 11- 12 lat, 14-15 lat

Rodzaj zajęć

Stacjonarne (3 – 6 dzieciaków w grupie )

Jak często

Raz w tygodniu 60 minut (6 – 7 latki)/ Raz w tygodniu 90 minut. (pozostałe grupy)

Ile godzin w kursie

29h, 29 spotkań ( 6 – 7 latki)/43,5 h, 29 spotkań (pozostałe grupy)

Cena

płatność miesięczna 170 PLN/210 PLN

płatność semestralna 800 PLN/1000 PLN

płatność za rok 1500 PLN/1900 PLN

Dzień i godzina

Terminy zajęć zostaną dopasowane do dyspozycyjności kursantów, lektorów i sal.

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?