fy-kursy-ang11 (1)

Kurs Języka Niemieckiego FOR YOU DLA FIRM w Bielsku Białej

fy-kursy-ang11 (1)

Kurs Języka Niemieckiego FOR YOU DLA FIRM w Bielsku Białej

kurs-angielskiego13 (1)

Co zyskasz ucząc się w For You?

dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów (tylko w wybranych kursach).

dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas (tylko w wybranych kursach).

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszom miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

W poziomach od B1 wzwyż zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

dowolna częstotliwość zajęć: 2×1,5h lub 1×1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

 • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

  Marta

 • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

  Wiesława

 • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

  Jadwiga

Możesz uczyć się z nami online! Na czym polegają takie zajęcia?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Kursy FOR YOU DLA FIRM to:

 • kursy grupowe ogólne i biznesowe

Kurs flexi – Dla osób na poziomie A1, A1+, A2, A2+, B1, B2, C1, C2

Zajęcia te przeznaczone są dla osób które chcą pozyskiwać i udoskonalać wiedzę z języka obcego na każdej płaszczyźnie. Znaczy to, że kursant ćwiczy umiejętności słuchania i mówienia oraz czytania i pisania, a także ubogaca słownictwo i rozwija gramatykę. Zajęcia głównie odbywają się w języku niemieckim i skupione są na komunikacji.

Kurs konwersacyjny – Dla osób na poziomie B1+, B2, C1, C2

Kurs prowadzony jest w oparciu o książki z najlepszych wydawnictw. Będziesz rozmawiać w języku niemieckim korzystając z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w Twojej przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Nasze kursy konwersacyjne sprawdzają się nawet w przypadku najbardziej wymagających słuchaczy!

 • VIP kursy Indywidualne dopasowane do potrzeb Twoich lub Twojego pracownika.

Oto firmy, które nam zaufały:

JCOMMERCE
ITEO
WAWRZASZEK
E – WORDS
SZCZYRKOWSKI OŚRODEK NARCIARSKI
ŚLĄSKIE WESOŁE MIASTECZKO
CAVATINA SP. Z O.O
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W BIELSKU
EMOS

Zajęcia prowadzone są w siedzibie firm, online lub też w naszej szkole.

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?