fy-kursy-ang11 (1)

Kurs Języka Rosyjskiego FOR YOU DLA FIRM w Bielsku Białej

fy-kursy-ang11 (1)

Kurs Języka Rosyjskiego FOR YOU DLA FIRM w Bielsku Białej

kurs-angielskiego27 (1)

Co zyskasz ucząc się w For You?

dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów.

dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas.

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszom miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

Zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

dowolna częstotliwość zajęć: 2×1,5h lub 1×1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

 • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

  Marta

 • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

  Wiesława

 • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

  Jadwiga

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Kursy FOR YOU DLA FIRM to:

 • kursy grupowe ogólne i biznesowe

Kurs Języka Rosyjskiego FLEXI FOR YOU

Kursy języka rosyjskiego prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania tak, aby słuchacz pozyskał wiedzę z języka zarówno z umiejętności mówienia, pisania, gramatyki jaki i słuchania. Na kursach dbamy o równomierny rozwój wszystkich sprawności w języku rosyjskim, ale szczególną wagę przywiązujemy do mówienia.

Zajęcia prowadzimy korzystając z najlepszych podręczników wydawnictwa rosyjskiego. Nauka odbywa się przez dialogi, pracę w parach, realizację zadań. Program kursu obejmuje też przydatną wiedzę kulturową o krajach rosyjskiego obszaru językowego.

Kurs Języka ROSYJSKIEGO KONWERSACJE FOR YOU

Kursy języka rosyjskiego konwersacyjne prowadzone są na wyższych poziomach zaawansowania od B1 w górę. Na kursach dbamy o równomierny rozwój wszystkich sprawności w języku rosyjskim, ale szczególną wagę przywiązujemy do mówienia.

Zajęcia prowadzimy korzystając z książek najlepszych wydawnictw. Nauka odbywa się przez dialogi, pracę w parach, realizację zadań.. Program kursu obejmuje też przydatną wiedzę kulturową o krajach rosyjskiego obszaru językowego.

 • VIP kursy Indywidualne dopasowane do potrzeb Twoich lub Twojego pracownika.

Oto firmy, które nam zaufały:

JCOMMERCE
ITEO
WAWRZASZEK
E – WORDS
SZCZYRKOWSKI OŚRODEK NARCIARSKI
ŚLĄSKIE WESOŁE MIASTECZKO
CAVATINA SP. Z O.O
OREX
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W BIELSKU
ELTEK, ELIKOPOL I OREX.

Zajęcia prowadzone są w siedzibie firm, online lub też w naszej szkole.

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?