Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

FOR YOU VIP zajęcia indywidualne z języka niemieckiegokurs-angielskiego7 (1)

Co zyskasz ucząc się języka niemieckiego w For You?

- dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów (W zależności od indywidualnego toku nauczania, ustalonego z lektorem prowadzącym).

- dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas (W zależności od indywidualnego toku nauczania, ustalonego z lektorem prowadzącym).

- używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

- naszym kursom towarzyszą miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

-W poziomach od B1 wzwyż zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

-dowolna częstotliwość zajęć. Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga
 • Wiesława
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława
 • Marta
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta

Możesz uczyć się z nami online! Na czym polegają takie zajęcia?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

CHCĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O WASZEJ SZKOLE

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?