O NAS

Kim jesteśmy i czego uczymy?

Jesteśmy zespołem zaprzyjaźnionych pasjonatów, lektorów, którzy stawiają na relacje oraz na swobodą komunikację w języku obcym. W naszej szkole językowej For You w Bielsku – Białej uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chorwackiego, słowackiego i japońskiego. Nasze kursy językowe odbywają się zarówno STACJONARNIE, jak i ONLINE. KLIKNIJ i zobacz całą naszą ofertę!

Agata Kowalska, właścicielka szkoły For You Nauka Języków Obcych
Agata Kowalska, właścicielka szkoły For You Nauka Języków Obcych
Część naszego zespołu
Część naszego zespołu

Daję szkole językowej For You 5 gwiazdek, ponieważ na to zasługują. Kursanci są tu traktowani jak przyjaciele, a lektorzy są super mili i uczą, bo nauka sprawia im przyjemność. Nie uczą oni z przymusu. Co więcej, zawsze na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, można się pośmiać, nabrać motywacji do nauki, jak i również dużo się nauczyć. Dlatego jeśli szukasz szkoły językowej to zapisuj się bez wahania do FOR YOU!

NAUKA W FOR YOU NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH – NAJLEPSZA INWESTYCJA TWOJEGO CZASU!

Twoje potrzeby są dla nas ważne. Tworzymy małe grupy, które gwarantują indywidualne podejście: stacjonarnie od 2 do 5 osób, online – od 2 do 4.
Ty wybierasz! Pracujesz? Uczysz się? Jesteś mało dyspozycyjny? Nie martw się, Ty wybierasz porę zajęć – rano, popołudniu, wieczorem.
Daj się porwać! Kreatywne pozyskiwanie wiedzy: nowoczesne technologie, aplikacje, gry i nauka przez zabawę.
Z nami podniesiesz swoją poprzeczkę! Przełamiesz bariery językowe, zadbamy o Twoją pewność siebie w zdobywaniu wiedzy i wykorzystywaniu jej w praktyce.
Zaopiekujemy się Tobą! Gdy trafisz pod nasze skrzydła, będziemy zawsze gotowi Ci pomóc!
Język stanie się Twoją pasją! Z kim się zadajesz takim się stajesz, więc inaczej być nie może.
Z wrażenia zaschło Ci w gardle? Nie musisz się tym martwić. Ugościmy Cię ciepłą kawą i herbatą!

Bardzo sympatycznie spędzone godziny nauki. Świetne podejście do kursanta, profesjonalne, motywujące i zachęcające do pracy. Polecam serdecznie! 🙂

MISJA SZKOŁY

Naszą misją jest nauczanie zgodnie z tym ja się uczy mózg, czyli wzbudzamy ciekawość i stawiamy na przetwarzanie głębokie starając się nie używać metod podających (nie podajemy informacji na tacy, mobilizujemy do myślenia), czyli maksymalnie aktywizujemy uczniów. Na zajęciach jest wiele różnorodnych zabaw i gier. Zajęcia są mocno oparte o budowanie kompetencji miękkich (inteligencja emocjonalna, poczucie wartości, komunikacja) i dodają pewności siebie.

Uczymy tego co praktyczne, tego co jest do wykorzystania w życiu.
Kilka lat temu – w takim składzie zaczynaliśmy
Kilka lat temu – w takim składzie zaczynaliśmy
Na planie filmików - przełamując barierę
Na planie filmików – przełamując barierę

Bardzo polecam naukę w szkole For You. To szkoła w której panuje bardzo przyjemna atmosfera, nauka języka bezstresowa. Kadra bardzo miła, otwarta i kompetentna. Możliwość wyboru sposobu zajęć (lekcje indywidualne w grupie przez skaypa).Osoby do grup dobierane o zbliżonym poziomie językowym. Cena za lekcje i umowa bardzo korzystna.
Polecam i zachęcam do sprawdzenia osobiście 

Nasze cele

  • Stosowanie metod przyjaznych mózgowi czyli nauczanie zgodne z zasadami neurodydaktyki. Nasi metodycy specjalizują się w neurodydaktyce oraz w nowoczesnych aplikacjach.
  • Równoległe kształtowanie kompetencji miękkich i twardych, aby nasi kursanci zostali wyposażeni w umiejętności, które będą przekładalne w realnym życiu. U nas na pewno nauczysz się nie tylko języka, ale przełamiesz bariery do używania go na co dzień, zadbamy o Twoją pewność siebie w wykorzystaniu języka obcego!
  • Motywowanie do rozwoju osobistego i codziennego progresu metodą małych kroków.