Kim jesteśmy i czego uczymy?

Jesteśmy zespołem zaprzyjaźnionych pasjonatów, lektorów, którzy stawiają na relacje oraz na swobodą komunikację w języku obcym. Na rynku jesteśmy od 2014r., w czerwcu 2024r. będziemy obchodzić nasze 10cio lecie! W naszej szkole językowej For You w Bielsku – Białej uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chorwackiego, słowackiego i japońskiego. Nasze kursy językowe odbywają się zarówno STACJONARNIE, jak i ONLINE. W kwietniu 2023r. NASZA SZKOŁA OTRZYMAŁA STATUETKĘ TOP 100 OF POLAND 2022r.! Z naszych wyliczeń wynika, że W KATEGORI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH jesteśmy NA 5 MIEJSCU W POLSCE! Na składową ocen wpływa indeks zadowolenia oraz indeks popularności, który Nasza szkoła uzyskała w tych dwóch kategoriach możliwie najwyższą ocenę! Jak przyznaje TOP 100 OF POLAND: „Lista firm wyróżnionych w danej branży jest bardzo wąska. Oddaje to w pełni ideę naszego zestawienia. Chcemy prezentować jedynie najlepszych z najlepszych, czyli firmy najwyżej ocenione przez klientów oraz cieszące się największą popularnością w skali kraju.”