Kim jesteśmy i czego uczymy?

Jesteśmy zespołem zaprzyjaźnionych pasjonatów, lektorów, którzy stawiają na relacje oraz na swobodą komunikację w języku obcym. W naszej szkole językowej For You w Bielsku – Białej uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chorwackiego, słowackiego i japońskiego. Nasze kursy językowe odbywają się zarówno STACJONARNIE, jak i ONLINE. KLIKNIJ i zobacz całą naszą ofertę!

Agata Kowalska, właścicielka szkoły For You Nauka Języków Obcych
Część naszego zespołu

Daję szkole językowej For You 5 gwiazdek, ponieważ na to zasługują. Kursanci są tu traktowani jak przyjaciele, a lektorzy są super mili i uczą, bo nauka sprawia im przyjemność. Nie uczą oni z przymusu. Co więcej, zawsze na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, można się pośmiać, nabrać motywacji do nauki, jak i również dużo się nauczyć. Dlatego jeśli szukasz szkoły językowej to zapisuj się bez wahania do FOR YOU!

NAUKA W FOR YOU NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH – NAJLEPSZA INWESTYCJA TWOJEGO CZASU!

Twoje potrzeby są dla nas ważne. Tworzymy małe grupy, które gwarantują indywidualne podejście: stacjonarnie od 2 do 5 osób, online – od 2 do 4.
Ty wybierasz! Pracujesz? Uczysz się? Jesteś mało dyspozycyjny? Nie martw się, Ty wybierasz porę zajęć – rano, popołudniu, wieczorem.
Daj się porwać! Kreatywne pozyskiwanie wiedzy: nowoczesne technologie, aplikacje, gry i nauka przez zabawę.
Z nami podniesiesz swoją poprzeczkę! Przełamiesz bariery językowe, zadbamy o Twoją pewność siebie w zdobywaniu wiedzy i wykorzystywaniu jej w praktyce.
Zaopiekujemy się Tobą! Gdy trafisz pod nasze skrzydła, będziemy zawsze gotowi Ci pomóc!
Język stanie się Twoją pasją! Z kim się zadajesz takim się stajesz, więc inaczej być nie może.
Z wrażenia zaschło Ci w gardle? Nie musisz się tym martwić. Ugościmy Cię ciepłą kawą i herbatą!

Bardzo sympatycznie spędzone godziny nauki. Świetne podejście do kursanta, profesjonalne, motywujące i zachęcające do pracy. Polecam serdecznie! 🙂

MISJA SZKOŁY

Naszą misją jest nauczanie zgodnie z tym ja się uczy mózg, czyli wzbudzamy ciekawość i stawiamy na przetwarzanie głębokie starając się nie używać metod podających (nie podajemy informacji na tacy, mobilizujemy do myślenia), czyli maksymalnie aktywizujemy uczniów. Na zajęciach jest wiele różnorodnych zabaw i gier. Zajęcia są mocno oparte o budowanie kompetencji miękkich (inteligencja emocjonalna, poczucie wartości, komunikacja) i dodają pewności siebie.

Uczymy tego co praktyczne, tego co jest do wykorzystania w życiu.
Kilka lat temu – w takim składzie zaczynaliśmy
Na planie filmików - przełamując barierę
Na planie filmików – przełamując barierę

Bardzo polecam naukę w szkole For You. To szkoła w której panuje bardzo przyjemna atmosfera, nauka języka bezstresowa. Kadra bardzo miła, otwarta i kompetentna. Możliwość wyboru sposobu zajęć (lekcje indywidualne w grupie przez skaypa).Osoby do grup dobierane o zbliżonym poziomie językowym. Cena za lekcje i umowa bardzo korzystna.
Polecam i zachęcam do sprawdzenia osobiście 

Nasze cele

• Stosowanie metod przyjaznych mózgowi czyli nauczanie zgodne z zasadami neurodydaktyki. Nasi metodycy specjalizują się w neurodydaktyce oraz w nowoczesnych aplikacjach.
  • Równoległe kształtowanie kompetencji miękkich i twardych, aby nasi kursanci zostali wyposażeni w umiejętności, które będą przekładalne w realnym życiu. U nas na pewno nauczysz się nie tylko języka, ale przełamiesz bariery do używania go na co dzień, zadbamy o Twoją pewność siebie w wykorzystaniu języka obcego!
  • Motywowanie do rozwoju osobistego i codziennego progresu metodą małych kroków.