Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Włoski dla dzieciAmbarabà to kurs języka włoskiego dla dzieci

Ambarabà to kurs języka włoskiego dla dzieci ze szkół podstawowych (6-10 lat). 

Kurs jest rekomendowany przez Instytut Pedagogiczny w Bolzano. 

 Czym jest  kurs Ambarabà?

 • bogactwo i różnorodność żywego i autentycznego języka włoskiego 
 • metoda jest nastawiona w szczególności na konwersację oraz na zanurzenie się w języku poprzez słuchanie. Ambarabà  składa się z  licznych, i oryginalnych ścieżek dźwiękowych skomponowanych specjalnie na kurs przez profesjonalnych muzyków.
 • nacisk na interaktywny aspekt uczenia
 • nacisk położony na wielozmysłowe zaangażowanie dziecka, poprzez zastosowanie technik wywodzących się z Total Physical Response.
 • wykorzystanie wyraźnych, żywych  rysunków, które pobudzają wyobraźnię i czynią tekst zrozumiałym.

Zestaw ucznia składa się z:

książka dla dziecka, która zawiera się w jednym tomie         

kart do gier

dwóch płyt audio CD

 • Jadwiga
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga
 • Wiesława
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława
 • Marta
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta

Na czym polegają zajęcia online?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

CHCĘ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O WASZEJ SZKOLE

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?