fy-kursy-ang5 (1)

Kurs Języka Angielskiego FOR YOU DLA OŚMIOKLASISTY w Bielsku Białej

fy-kursy-ang5 (1)

Kurs Języka Angielskiego FOR YOU DLA OŚMIOKLASISTY w Bielsku Białej

books-1149959_1920

Co zyskasz ucząc się w For You?

dostęp do apki, która pomaga uczniom w powtarzaniu i utrwalaniu zagadnień z lekcji, jak również w eliminacji błędów (Tylko w wybranych kursach).

dostęp do platformy internetowej dzięki czemu uczysz się w każdym miejscu na ziemi i oszczędzasz czas (Tylko w wybranych kursach).

– używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

– naszym kursom towarzyszom miesiące tematyczne dzięki którym zajęcia są mocno urozmaicone!

małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

W poziomach od B1 wzwyż zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

dowolna częstotliwość zajęć: 2×1,5h lub 1×1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Poznaj opinie o nas

 • Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!

  Marta

 • Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.

  Wiesława

 • Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.

  Jadwiga

Możesz uczyć się z nami online! Na czym polegają takie zajęcia?

Aby uczyć się z nami online potrzebujesz laptop, tablet, lub telefon. Zajęcia online odbywają się za pomocą naszej wewnętrznej platformy. Każdy kursant dostaje dostęp do pokoju w którym odbywają się zajęcia. Podczas zajęć widzisz i słyszysz innych uczestników oraz lektora. Materiały potrzebne do nauki widoczne są na ekranie Twojego komputera. W pokoju jest dostępna tablica na której lektor zapisuje np. nowo poznane słowa czy udostępnia slajdy. Podczas zajęć słuchacze korzystają również z książek, które lektor dobiera odpowiednio do poziomu i celu grupy.

WYBIERAM TEN KURS!
(Twój zapis jest niezobowiązujący do chwili podpisania umowy)

Wypełnij test by sprawdzić swój poziom! Jak tylko otrzymamy wyniki zadzwonimy z propozycją godzinową zajęć dla Ciebie.

Dla kogo?

Kurs ten skierowany jest do uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego.

fy-kursy-ang5 (1)

Nasze kursy odbywają się w formie warsztatowej. Dzięki pracy w małych grupach (3-6 os) uczniowie szybko przyswajają materiał, oraz sprawdzić czy przyswojoną wiedzę umieją zastosować wykonując ćwiczenia egzaminacyjne.

Jak często

Zajęcia odbywają się 1 x tydz x 120 min z 10-cio minutową przerwą. Dzień i godzina są dopasowywane do Państwa dyspozycyjności, dyspozycyjności naszych lektorów i sal.

Ile godzin w kursie

W kursie jest 35 spotkań, co łącznie daje 70 godzin.

Płatności wyglądają następująco:

 • płatność miesięczna 250 PLN (10 równych rat),
 • płatność semestralna 1200 PLN (2 raty),
 • płatność za rok 2200 PLN (1 rata).

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?