KURSY WAKACYJNE FOR YOU W BIELSKU BIAŁEJ

Co zyskasz ucząc się w For You?

- używasz z nami na zajęciach nowoczesnych technologii i aplikacji, a nawet VR, dzięki czemu zajęcia są kreatywne , a ty wynosisz z nich porządną dawkę wiedzy!

-małe, kameralne grupy od 2 do 6 osób, online od 2 do 4 osób, dzięki czemu lektor może poświęcić Ci sporo czasu podczas zajęć!

-bezpośredni kontakt z lektorem również po zajęciach!

-Dni projektowe zamiast tradycyjnego stresującego testowania! Uczymy kreatynie zgonie z zasadami neurodydaktyki!

W  grupach od poziomu b1 w górę zajęcia oparte 90% na konwersacji, dzięki czemu z łatwością przełamujesz barierę językową!

-dowolna częstotliwość zajęć: 2x1,5h lub 1x1,5h a w wakacje jeszcze częściej! Ty wybierasz!

Tryby zajęć wakacyjnych

MEGA INTENSYWNY GRUPOWY

Kurs ten pozwala na realizację półrocznego programu kursu. Robisz pół roku w jeden miesiąc!

(Zajęcia od poniedziałku do czwartku po 3 godziny, 45 godzin w kursie/ jeden miesiąc), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 750 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI: 850 PLN/ miesiąc

INTENSYWNY GRUPOWY

(2 spotkania w tygodniu po 2 godziny, 12 godziny w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 300 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI: 350 PLN/ miesiąc

STANDARDOWY GRUPOWY

(1 spotkanie po 1,5 godziny, 6 godzin w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 180 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI: 200 PLN/ miesiąc

WEEKENDOWY GRUPOWY

(2 spotkania po 3 godziny (sobota, niedziela), 24 godziny w kursie/ jeden miesiąc ), cena:

GRUPA – ANGIELSKI I NIEMIECKI: 500 PLN/ miesiąc

GRUPA – WŁOSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI: 550 PLN/ miesiąc

KURS INDYWIDUALNY VIP

Polski lektor

Polski lektor stacjonarne 85pln/60 min + 15pln dojazd/jedne zajęcia
Polski lektor online 75pln/60min

Native speaker

Native stacjonarne 100pln/60 min + 15pln dojazd/ jedne zajęcia
Native online 90pln/60min

• Jadwiga
    Jadwiga
  • Wiesława
    Wiesława
  • Marta
    Marta

Zgarnij 10% rabatu przy zapisie na dwa miesiące wakacyjne lub 5% rabatu na jeden miesiąc wakacyjny! Rabaty obowiązują przy zapisie do końca maja, i tylko na kursy grupowe.

Osoby kontynuujące naukę w szkole For You Nauka Języków Obcych na czas wakacji otrzymują rabat w wysokości 50 zł na kurs powyżej 500PLN.

Osoby kontynuujące naukę w For You Nauka Języków Obcych na czas wakacji, otrzymują rabat w wysokości 30 zł na kurs w cenie do 300 PLN.