Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Oddział Bielsko-Biała

Szkoła językowa For You to nie tylko miejsce, gdzie zdobywasz umiejętności językowe. To przestrzeń, w której rozwijasz się, nawiązujesz nowe relacje i odkrywasz nieznane kultury. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym lingwistą, z nami odkryjesz radość z nauki języka.

Doskonała lokalizacja w sercu Bielska-Białej

Znajdujemy się w samym sercu miasta, przy ulicy Andrzeja Frycza Modrzewskiego 12, gdzie tętniące życie Bielska-Białej krzyżuje się z możliwością poznawania nowych języków. Nasza lokalizacja, osadzona w dynamicznym centrum miasta, jest łatwo dostępna z każdego punktu Bielska-Białej i okolic.

Dostępność jest dla nas kluczem - zależy nam na tym, aby nauka języka była dla Ciebie wygodna i dostosowana do Twojego stylu życia. Dlatego wybraliśmy miejsce, które gwarantuje łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Nasza szkoła jest otoczona przez liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu dotarcie do nas jest proste i bezproblemowe. Poza tym, jesteśmy otoczeni przez miejskie udogodnienia, takie jak kawiarnie, restauracje i parki, gdzie można spędzić czas przed lub po lekcjach, a także przenieść naukę języka poza cztery ściany naszej szkoły.

Niezależnie od tego, skąd dojeżdżasz - z innej części miasta, z pobliskich miasteczek, czy nawet z dalszych zakątków regionu - możesz być pewien, że For You Bielsko-Biała to miejsce, które jest łatwo dostępne i gotowe, aby sprostać Twoim potrzebom edukacyjnym.

Znajdź nas w Bielsku-Białej

Adres Bielsko-Biała

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 12 (II piętro, wejście od ulicy )

43-300 Bielsko-Biała

Dane kontaktowe

+48 531 750 702
(sekretariat Bielsko-Biała)
sekretariat@foryou.edu.pl

Godziny otwarcia - DO DNIA 31.08 SEKRETARIAT JEST CZYNNY ZDALNIE

poniedziałek 10.00 – 18.00
wtorek 10.00 – 18.00
środa 10.00 – 18.00
czwartek 12.00 – 19.00
piątek 12.00 - 15.00 (od 25.08 do 13.10)
W dniach 11.07 - 12.07 nasz sekretariat będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu 15.07.

Napisz Do nas


Szeroki wybór kursów językowych

W naszej ofercie znajdziesz kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, polskiego, chorwackiego. Uczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Proponujemy zajęcia indywidualne i grupowe, zarówno stacjonarnie, jak i online. Bez względu na Twój wiek i poziom znajomości języka, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Nasi doświadczeni lektorzy, prawdziwi pasjonaci, zadbają o to, by nauka języka stała się dla Ciebie nie tylko przyjemnością, ale przede wszystkim skuteczną inwestycją w przyszłość.

Inne lokalizacje For You

Nie ograniczaj się do jednego miejsca! Pamiętaj, że nasze kursy są dostępne również w oddziale Czechowicach-Dziedzicach, Bestwinie oraz online. Wiemy, jak ważna jest elastyczność, dlatego staramy się dostosować do Twoich potrzeb i preferencji.

Dołącz do nas!

Zapraszamy Cię do naszej szkoły językowej For You w Bielsku-Białej. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro pod adresem ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 12. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i gotowym zestawem języków do odkrycia. Poczuj radość z nauki języka razem z nami!

BIULETYN EDUKACYJNY SZKOŁY JĘZYKOWEJ FOR YOU

Zapisz się, by otrzymywać od FOR YOU materiały naszych lektorów prosto na swoją skrzynkę, np. tematyczne krótkie wideo w formie 5-minutowych lekcji.

Tą drogą możesz też dostać nasze oferty specjalne, jak np. zaproszenie na darmowe lekcje przez Skype. ;-D