TARGET 5 Kurs języka angielskiego dla dzieci 8-11 lat

Angielski dla dzieci!

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 8 - 11 lat Super kursy językowe! Efektywna nauka języka dla dzieci i młodzieży w małych grupach.

Kurs angielskiego dla dzieci – TARGET 5!

Kurs TARGET 5 oparty o książki Give Me Five to unikatowy kurs języka angielskiego dedykowany dzieciom, czyli klucz do rozwoju językowego w sposób pełen entuzjazmu i radości. Korzystając ze wszelkich korzyści, jakie przynosi ten kurs, Kursanci nie tylko zdobywają niezbędną wiedzę językową, ale również doświadczają fascynującej podróży przez świat angielskiego.

Co wyróżnia ten kurs?

Unikalne narzędzia edukacyjne, które sprawiają, że nauka staje się nie tylko skuteczna, ale również fascynująca.
W ramach kursu, Kursanci mają dostęp do zaawansowanej aplikacji Navio (3D World), która nie tylko ułatwia przyswajanie materiału, ale również sprawia, że nauka staje się ciekawą przygodą. Dzięki specjalnym kodom dostępu, dołączonym do Książki Ucznia oraz Zeszytu Ćwiczeń, Kursanci mają pełen dostęp do cyfrowych zasobów.

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs Give me 5! nie tylko przygotowuje do egzaminów z języka angielskiego, ale także kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i kreatywnego myślenia. Lekcje są starannie zaprojektowane tak, aby tworzyć wzajemnie motywującą atmosferę,
która zbliża wszystkich do wspólnego celu, czyli do przyswojenia języka angielskiego. Dzięki różnorodnym strategiom współpracy, takim jak
praca w parach i grupach, Kursanci uczą się nie tylko od Lektora, ale także od siebie nawzajem. Wspólnie odkrywają tajniki języka
angielskiego, budując pewność siebie i umiejętność efektywnej komunikacji. Dzięki różnym poziomom dostosowanym do CEFR, każde z Dzieci może znaleźć kurs odpowiedni dla swoich potrzeb i umiejętności.

Co oferujemy?

Kurs ten oferuje innowacyjne materiały cyfrowe. Platforma cyfrowa Navio otwiera drzwi do interaktywnej nauki. Dzięki aplikacji Navio,
Kursanci mogą odkrywać świat języka angielskiego poprzez fascynujące gry i zadania, które angażują, motywują i rozwijają umiejętności
językowe. Ponadto cyfrowa Książka Ucznia i Zeszyt Ćwiczeń dostępne w aplikacji umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie.
Ponadto, Lektorzy korzystający z kursu Give Me Five! mają do dyspozycji bogate narzędzia wspierające, które ułatwiają prowadzenie
zajęć oraz śledzenie postępów uczniów. Aplikacja dla Lektorów zapewnia dostęp do materiałów audio i wideo, narzędzi do zarządzania
klasą oraz możliwość śledzenia postępów uczniów. Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej społeczności uczących się i odkryj radość nauki angielskiego dzięki kursowi Give Me Five!

Co zawiera kurs?

•  podręcznik + kod dostępu do Cyfrowej Książki ucznia w Student App
  • zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do Cyfrowego Zeszytu ćwiczeń w Student App
  • aplikacja NAVIO
  • certyfikat ukończenia kursu
  • plecak na książki

Nasza szkoła językowa w Bielsku Białej, Czechowicach Dziedzicach oraz Bestwinie zaprasza na angielski dla dzieci!

Zastanawiasz się nad jakością zajęć? Poznaj opinie o nas!

• Jadwiga Pieczka
    Jadwiga Pieczka