Kurs języka angielskiego dla 2-7 klasy szkoły podstawowej

Kurs języka angielskiego dla dzieci 2-7 klasy podstawowej

Jak wygląda kurs?

Zajęcia zostały opracowane w taki sposób, aby uczniowie czuli, że są otoczeni przyjazną atmosferą, co sprawi, że chętniej będą chcieli pracować zespołowo. Zadania, które będą mieli do wykonania, oparte są na różnych technikach współpracy (think-pair-share, praca w

parach i grupach, gry językowe), które dają dziecku poczucie pewności siebie, przynależności do grupy ale także rozwijają zdolność szybkiego podejmowania decyzji w języku angielskim. Najmłodsze pociechy (2-3 klasy) mogą liczyć na pomoc ze strony Mr Dinosaur, który będzie

ich przyjacielem, ale także chętnie porwie je do zabawy po angielsku. Lekcje od początku do końca prowadzone są w języku angielskim, ale by dziecko nie czuło monotonii - wplatane są ćwiczenia statyczne i dynamiczne. Naszym założeniem jest uczyć przez zabawę (2-3 klasy),

ale zajęcia dla dzieci ze starszych klas, lekcje w większości prowadzimy z książką. Dzięki dużemu wachlarzowi doboru materiałów możemy wspierać dziecko w jego rozwoju komunikacyjnym, ale także w kształtowaniu kreatywności i logicznego myślenia. Dodatkowo

treści, które angażują dzieci na zajęciach (filmy, animacje, piosenki), sprawiają, że dziecko czuje się zmobilizowane do nauki i samo chce się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Każdy z kursantów otrzymuje dostęp do platformy cyfrowej Navio. Jest to wyśmienita aplikacja, która powstała z myślą o uczniach, którzy chcą wejść do świata nauki i wiedzy poprzez interaktywną grę. Dzięki niej rozwijają wiedzę zdobytą na lekcjach i dostają za nią nagrody.

Co czeka dzieciaki na zajęciach języka angielskiego w For You?

• nagrywamy programy telewizyjne po angielsku
  • tworzenie kreatywnych mat tematycznych
  • tworzenie map myśli
  • zabawa w sklep