Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs języka angielskiego dla dzieci - 2-7 klasy szkoły podstawowejKurs języka angielskiego dla dzieci 2-7 klasy podstawowej

Jak wygląda kurs?

Nauka angielskiego nie musi być nudna.!Zajęcia zostały opracowane w taki sposób, aby uczniowie czuli, że są otoczeni przyjazną atmosferą, co sprawi, że chętniej będą chcieli pracować zespołowo. Zadania, które będą mieli do wykonania, oparte są na różnych technikach współpracy (think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe), które dają dziecku poczucie pewności siebie, przynależności do grupy ale także rozwijają zdolność szybkiego podejmowania decyzji w języku angielskim. Najmłodsze pociechy (2-3 klasy) mogą liczyć na pomoc ze strony Mr Dinosaur, który będzie ich przyjacielem, ale także chętnie porwie je do zabawy po angielsku. Lekcje od początku do końca prowadzone są w języku angielskim, ale by dziecko nie czuło monotonii - wplatane są ćwiczenia statyczne i dynamiczne. Naszym założeniem jest uczyć przez zabawę (2-3 klasy), co jest najlepszym sposobem nauki języka angielskiego dla małych dzieci. Zajęcia dla dzieci ze starszych klas to lekcje, które w większości prowadzimy z książką. Dzięki dużemu wachlarzowi doboru materiałów możemy wspierać dziecko w jego rozwoju komunikacyjnym, ale także w kształtowaniu kreatywności i logicznego myślenia, które są przydatne nie tylko przy okazji nauki angielskiego. Dodatkowo treści, które angażują dzieci na zajęciach (filmy, animacje, piosenki), sprawiają, że dziecko czuje się zmobilizowane do nauki i samo chce się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Każdy z kursantów otrzymuje dostęp do platformy cyfrowej Navio. Jest to wyśmienita aplikacja, która powstała z myślą o uczniach, którzy chcą wejść do świata nauki i wiedzy poprzez interaktywną grę. Dzięki niej rozwijają wiedzę zdobytą na lekcjach i dostają za nią nagrody.

Co czeka Twoje dziecko na zajęciach języka angielskiego w For You?

 • nagrywamy programy telewizyjne po angielsku
 • tworzenie kreatywnych mat tematycznych
 • tworzenie map myśli 
 • zabawa w sklep
 • wcielanie się w rolę: zabawa w restaurację, gotowanie, wizytę u doktora i wiele innych

Poznaj opinie o nas

 • Jadwiga Pieczka
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga Pieczka
 • Wiesława Sobczak
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława Sobczak
 • Marta Kocemba
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta Kocemba

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?