Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO BIELSKO-BIAŁA - STACJONARNY I ONLINE

Język włoski jest jednym z tych języków obcych, które mają spore grono wielbicieli! Włochy to cudowne miejsce równie cudowne jak melodyjny język włoski, w którym komunikują się jego mieszkańcy! Dlatego jeśli szukasz kursu języka włoskiego koniecznie zobacz ofertę nauki języka obcego, a dokładnie włoskiego w naszej szkole językowej For You Bielsko Biała. Zapraszamy na kurs włoskiego!
Ikona kursów językowych dla dorosłych

DLA DOROSŁYCH

szczegóły
Ikona kursów językowych dla dzieci

DLA DZIECI

szczegóły

Kurs włoskiego w Bielsku Białej - online i stacjonarnie


Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego w naszej szkole językowej? Kilka powodów poniżej:
1. Język włoski jest używany w wielu krajach na świecie między innymi jak: Szwajcaria, Francja a także wiele dawnych kolonii włoskich. Jadąc tam znajomość języka włoskiego będzie bardzo mile widziana!
2. Język włoski jest prosty! Kurs włoskiego Bielsko Biała to doskonała okazja aby się o tym przekonać! Gramatyka języka włoskiego jest prosta: brak deklinacji czy rodzaju nijakiego robi swoją robotę. Aby zadać pytanie nie musimy zmieniać szyku zdania. Wystarczy zmiana intonacji.
3. Włochy to centrum kulturowe Europy - ale nie z każdym Włochem dogadasz się po angielski. Dlatego jeśli wybierasz się w te rejony, przyda Ci się komunikatywny język włoski. Bielsko - Biała, centrum - to lokalizacja naszej szkoły językowej For You Nauka Języków Obcych, gdzie możesz uczęszczać na kurs włoskiego.
4.Włochy są światowym liderem w tych dziedzinie architektury czy grafiki więc jeśli wiążesz swoją przyszłość z jednym z tych zawodów lub szukasz sposobu na awans, lub lepszą pracę, nauka języków obcych a w tym przypadku w szczególności języka włoskiego może otworzyć wiele dróg do rozwoju.
5. Dźwięk języka włoskiego to balsam na uszy wielu z nas! To przepiękny język! Jego śpiewność i melodyjność to coś co zdecydowanie wyróżnia spośród innych języków obcych! Kursy włoskiego Bielsko pozwoli Ci choć na chwilę zasmakować klimatu Włoch gdyż uczą u nas native speakerzy. U nas nauczysz się na kursie języka włoskiego z pierwszej ręki!
6. Jeżeli chcesz rozpocząć naukę języka włoskiego, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami! Nasza szkoła językowa Bielsko Biała mieści się na ulicy Frycza Modrzewskiego 12 (II piętro, wejście od ulicy).
7. W naszej szkole językowej For You Bielsko Biała nauka włoskiego odbywa się zarówno stacjonarnie jaki i online! Włoski online to coś czego koniecznie musisz spróbować!
8. Kurs włoskiego w naszej szkole w Bielsku Białej to nauka dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy!

Włoski Bielsko - tylko w For You

Oferujemy zajęcia dla dorosłych i młodzieży, stacjonarne i online. Nasze kursy języka włoskiego odbywają się wyłącznie z doświadczonymi polskojęzycznymi lektorami oraz native speakerami, dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości nauki. Poznaj piękno języka włoskiego oraz odkryj słoneczną Italię z For You!