Skontaktuj się z nami
Zapoznaj się z ofertą kursów
Rabaty

Kurs języka polskiego dla Ukraińców / Курс польської мови для Українцівkurs-angielskiego41 (1)

Навіщо навчатися польській мові?

Перш за все, знання польської мови дозволяє знайти кращу працю у Польщі та збільшує ваш шанс на кар’єрний зріст та високі заробітки! Це, безумовно, допомагає Вам відчувати себе більш впевнено в кожній ситуації, щоб Ви могли робити більшість речей самостійно, без допомоги інших!

Чому варто навчатися з нами?

Тому ,що у нас найкращі спеціалісти з польської ! Ви ні де не знайдете таких жінок, які з пристрастю та душею відносяться до навчання інших польській! Ми навчаємо користуючись польсько-українськими підручниками, завдяки яким Вам буде набагато легше вчитися вдома!

JĘZYK POLSKI DLA UKRAIŃCÓW

Nauka języka polskiego to coś, co często okazuje się dla obywateli Ukrainy nie lada wyczynem. Język polski jest uważany bowiem za jeden z najtrudniejszych języków do nauki, dlatego właśnie stworzyliśmy kurs języka polskiego dla osób dorosłych, który pozwala naszym kursantom przyswoić wiedze w sposób zrozumiały, a lekcje prowadzone są przez naszych lektorów tak, aby kursant doświadczył całkowitego zanurzenia w język polski co znacznie ułatwia nauce mówienia. Do nauki języka obcego używamy podręczników znanych wydawnictw oraz wiele pomocy metodyczno - dydaktycznych, które sprzyjają nauce języka polskiego! Jest wiele metod nauczania języka polskiego, a pośród nich właśnie ta, którą wybrała nasza szkoła For You nauka Języków Obcych czyli metoda całkowitego zanurzenia w język!

Kurs języka polskiego w For You

Dlaczego warto zainwestować w kursy języka polskiego? W czym pomogą Ci nasze kursy językowe oraz nauka polskiego? Przede wszystkim w tym, że będziesz mógł posługiwać się językiem polskim każdego dnia w naszym kraju, co Tobie i innym obywatelom Ukrainy da możliwość posługiwania się w języku polskim wszędzie gdziekolwiek pójdziecie, a bariera językowa znika!

Nasze lekcje języka polskiego dla Ukraińców to:

 • porządna dawka wiedzy,
 • nowe znajomości,
 • dobrze spędzony czas,
 • super ćwiczenia,
 • dobre materiały,
 • super nauczyciele języka polskiego,
 • podręcznik najlepszych wydawnictw,
 • zajęcia, które poprzez integrację uczą.

W naszej szkole w zajęcia odbywają się raz w tygodniu 90 min. Na tą chwilę prowadzimy zajęcia języka polskiego dla dorosłych obcokrajowców. Nie prowadzimy zajęć języka polskiego dla młodzieży i dzieci. Aby dowiedzieć się szczegółów szkolenia skontaktuj się z sekretariatem! Wszystkich Ukraińców / uchodźców przebywających w Polsce zachęcamy do nauki języka polskiego jako obcego ! Mamy bardzo wyrozumiałych, a jednocześnie wymagających nauczycieli oraz wolontariuszy jak i zgromadzoną do tej pory sporą liczbę studentów / kursantów i wiele pozytywnych opinii które możesz przeczytać tutaj: https://g.page/r/CRZQlPgfyBxyEAg/review

Podsumowując - nasz kurs, w którym możesz wziąć udział to zdecydowanie coś, co ułatwi Ci znalezienie pracy oraz codzienne funkcjonowanie podczas pobytu w Polsce!

Aby się zapisać kliknij w link:

Zapisz się na kurs języka polskiego od podstaw dla dorosłych online / Запишіться на курс польської мови з нуля для дорослих онлайн (google.com)

 • Jadwiga
  Gorąco polecam szkołę językową FOR YOU. Ciekawe zajęcia, prowadzone w miłej i wesołej atmosferze. Pełen profesjonalizm lektorów.
  Jadwiga
 • Wiesława
  Polecam zajęcia on line w szkole For You Nauka Języków Obcych. Lekcje odbywają się w 2-3 osobowych grupach, co jest ogromną zaletą w nauce języka obcego. Lektorka potrafi w ciekawy i dynamiczny sposób prowadzić zajęcia, stosuje nowe technologie, które uatrakcyjniają lekcje. Zawsze reaguje na oczekiwania słuchaczy. Umie stworzyć przyjazną i wesołą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na kontynuację nauki.
  Wiesława
 • Marta
  Gorąco polecam zajęcia w szkole For You Nauka Języków Obcych. Zajęcia są prowadzone w małych, 2-3 osobowych grupach. Ma to dla mnie duże znaczenie! Osoba prowadząca zajęcia przede wszystkim bierze pod uwagę wszystkie sugestie słuchaczy. Jej zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Umie w sposób przyjazny przekazać wiedzę. Na jej zajęciach nie ma nudy!
  Marta

Masz wątpliwości? Chcesz nas o coś zapytać?